Laboratoria przyszłości z SZYJ.PL

"Wiemy, które maszyny do szycia oraz hafciarki nadadzą się idealnie do wyposażenia pracowni w szkole. Skontaktuj się z nami, powiedz czego oczekujesz od sprzętu, a wybierzemy dla Ciebie modele spełniające Twoje wymagania i pozwalające dzieciom i młodzieży rozwinąć pasję i zdobyć nowe umiejętności"

Laboratoria przyszłości

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. To szansa na stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

W ramach Laboratoriów Przyszłości organy prowadzące szkoły otrzymają od państwa wsparcie finansowe warte ponad miliard złotych, dzięki któremu miliony polskich uczniów będą mogły uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności. Wsparcie będzie przekazane jeszcze w 2021 roku w całości z góry - bez konieczności wniesienia wkładu własnego!

Bezpieczna maszyna do szycia dla dzieci na prezent


Maszyna do szycia to genialne narzędzie wspierające rozwój dziecka!


Jedną z kategorii znajdujących się w katalogu wyposażenia, które będzie mogło być kupowane przez szkoły w ramach inicjatywy Laboratoria Przyszłości jest AGD, w ramach którego można wybrać:

  • maszyny do szycia wraz z akcesoriami do maszyn
  • hafciarki wraz z akcesoriami hafciarskimi
  • akcesoria krawieckie m.in. nożyczki

A to są tematy, na których znamy się najlepiej!

SZYJ.PL to najlepszy sklep w branży!

Mamy ofertę wszystkich liczących się producentów i wiemy, które modele maszyn idealnie nadają się dla dzieci i młodzieży. Zapewnimy bezpieczne, mocne i odporne na błędy modele maszyn do szycia, a także nowoczesne i łatwe w obsłudze hafciarki.
Mamy doświadczenie wynikające z setek zrealizowanych projektów i doskonały team, który pomoże dobrać zestaw idealny do potrzeb.

Zadzwoń do nas pod numer 618420330 lub napisz na adres info@maszynosfera.pl - z przyjemnością pomożemy!

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI MASZYNY DO SZYCIA I HAFCIARKI W SZYJ.PL

Cały czas trzymamy rękę na pulsie, tworzymy i aktualizujemy rankingi - po prostu wiemy, które maszyny do szycia oraz hafciarki nadadzą się idealnie do wyposażenia pracowni w szkole. Skontaktuj się z nami, powiedz czego oczekujesz od sprzętu, a wybierzemy dla Ciebie modele spełniające Twoje wymagania i pozwalające dzieciom i młodzieży rozwinąć pasję i zdobyć nowe umiejętności.


Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem najlepszych marek
maszyn do szycia i hafciarek

Mamy stały dostęp do akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych, a także konkurencyjne ceny. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, szybką realizację i pełne wsparcie pozakupowe

Oferowane przez nas maszyny do szycia pochodzą z polskiej dystrybucji i objęte są gwarancją producenta. Serwis gwarancyjny znajduje się na terenie Polski i działa w systemie door-to-door. Każda maszyna wyposażona jest w instrukcję obsługi w języku polskim.

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI AKCESORIA KRAWIECKIE W SZYJ.PL

Akcesoria krawieckie, to nieodłączny dodatek do maszyn. W naszym sklepie zakupy zrobisz kompleksowo - mamy wszystko, co niebędne.
Pomożemy dobrać niezbędne, pasujące materiały eksploatacyjne i dodatki do maszyn, a także akcesoria do szycia ręczego.LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI ZAŁOŻENIA

Podstawowe założenia programu Laboratoria Przyszłości:

  • Wysokość wsparcia finansowego uzależniona będzie od liczby uczniów w szkole, na dzień składania wniosku
  • Środki finansowe przeznaczone na program dla jednostek samorządu terytorialnego, które są organami prowadzącymi dla szkół podstawowych szacunkowo sięgną aż 960 milionów złotych!
  • Organy prowadzące szkoły będą zobowiązane wykorzystać otrzymane środki najpóźniej do 31 sierpnia 2022 r., jednakże w terminie od 1 stycznia 2022 r. do 31 sierpnia 2022 r. mogą wydać maksymalnie 40% otrzymanego wsparcia. Oznacza to, że 60% musi zostać wykorzystane do końca 2021 r.

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI WSPARCIE

Jakie wsparcie otrzymają szkoły?

  • 30 tys. złotych – gdy placówka liczy do 100 uczniów
  • 60 tys. złotych – gdy placówka liczy od 101 uczniów do 200 uczniów
  • 70 tys. złotych – gdy placówka liczy od 201 uczniów do 234 uczniów
  • 300 złotych na ucznia – w przypadku placówek liczących 235 uczniów i więcej
Laboratoria przyszłości

Otrzymane wsparcie nie będzie wymagało wniesienia wkładu własnego i przyznawane będzie w całości z góry. Wnioski przyjmowane będą pomiędzy początkiem października a połową listopada. Im szybciej szkoła zostanie zgłoszona, tym więcej czasu będzie na dokonanie wyboru i zakup wyposażenia.
Więcej informacji o programie Laboratoria Przyszłości na https://www.gov.pl/web/laboratoria

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli masz pytania, napisz do nas, zadzwoń pod numer 61 84-20-330 lub po prostu wypełnij poniższy krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy dobrać sprzęt idealny.