Barwnik do tkanin "Biel i kolor" - czarny

BARWNIK 3
Cena: 1.86 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Barwnik do tkanin "motylek" Biel i Kolor - czarny

Uniwersalny barwnik w czarnym kolorze przeznaczony do farbowania bawełny, stylonu, wiskozy, lnu. Można wykorzystać go do farbowania ręcznego lub farbowania w pralce.

Zawartość saszetki należy rozpuścić w 500 ml gorącej wody, a następnie odcedzić. Do przygotowanego roztworu barwnika włożyć materiał i podgrzewać aż do osiągnięcia temperatury wrzenia. Tkanina koniecznie musi być cały czas zanurzona. Po farbowaniu materiał zostawić w roztworze do wystygnięcia. Następnie przepłukać kilkukrotnie w zimnej wodzie. Do ostatniego płukania dodać kilka łyżek octu. Suszyć bez wyżymania.

W przypadku barwienia w pralce wybrać program prania z temperaturą 80-90℃ bez prania wstępnego. Rozpuszczony barwnik wlać bezpośrednio do bębna, umieścić materiał w pralce i uruchomić pranie.

Barwnik działa skutecznie z naturalnymi włóknami. Im większa zawartość włókien sztucznych w materiale, tym słabsze będą właściwości barwiące. Barwnik 10g wystarczy na zabarwienie około 500 g materiału.

  • Opakowanie zawiera 10 g
Producent:
BIELIKOLOR
Typ produktu:
  • Barwnik do tkanin