Generator pary Texi Master (red metallic)

.TEXI MASTER BORDEAUX RED METALLIC
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

WYDAJNOŚĆ, SOLIDNOŚĆ, MOC I ELEGANCJA

Texi Master to profesjonalny generator pary o niespotykanej wydajności i eleganckiej linii. Dzięki dużej mocy i unikalnej 9-cio stopniowej regulacji intensywności parowania za pomocą pilota (450-1700W), mamy zapewnioną wygodną, szybką i ekonomiczną pracę. Zbiornik o pojemności 1,8l umożliwia do 3 godzin pracy z jednego napełnienia. 
Idealny do zakładów krawieckich, sklepów z odzieżą, pralni, hoteli, czy teatrów,a także do każdego domu. Obudowa i szczotka parowa wykonane z odpornego na uszkodzenia tworzywa. Można stosować wodę z kranu, jednakże podczas intensywnej eksploatacji woda zmiękczona, przedłuży bezobsługową pracę urządzenia.

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA

W przypadku, gdy zabraknie wody zasilanie odłączy się automatycznie, co zapobiega uszkodzeniu urządzenia.

SZYBKIE I ŁATWE PRASOWANIE NA WISZĄCO

Jest łatwy w obsłudze, kompaktowy i mobilny, a prasuje sie nim bez wykorzystania deski do prasowania. Teleskopowa regulacja drążka urządzenia umożliwia łatwe ustawienie żądanej wysokości, odpowiedniej do wzrostu użytkownika lub do długości odświeżanego elementu. Wyjmowany zbiornik na wodę pozwala na szybkie i wygodne ponowne napełnienie. Gotowy do pracy w 1min 45sek. Idealny do prasowania odzieży na wisząco - np. zasłon i firan, odświeżania wyrobów ze skóry i zamszu, mebli tapicerskich i dywanów. 
Niezastąpiony w prasowaniu delikatnych tkanin i odzieży z cekinami, koralikami, guzikami, dżetami, marszczeniami i innymi aplikacjami, uniemożliwiającymi docisk żelazka. Para wodna wygładza zagniecenia, odświeża tekstylia, usuwa brud i alergeny, neutralizuje zapachy. Nie przypali, nie wyświeci i nie odbarwia tkanin.

PROFESJONALNA NASADKA DO SZCZOTKOWANIA

Texi Master wyposażony jest w specjalną nasadkę do szczotkowania lub zaprasowywania kantów. Narzędzie to skróci uciążliwe prasowanie do minimum.

KONIEC Z PRZYKRYMI ZAPACHAMI

Gorąca para skutecznie usuwa zapach dymu papierosowego z firan, zasłon i tapicerki.

PRZYJAZNY ALERGIKOM

Polecany dla alergików, gdyż wysoka temperatura pary zabija bakterie, grzyby oraz roztocza.

PALETA KOLORÓW

Dostępny również w kolorach: prestige blue metallic, silver metallic, gold metallic.

Dodatkowo do każdego urządzenia otrzymają Państwo specjalna nasadkę do zaprasowywania kantów spodni, klap marynarek, ze szczotką do odświeżania materiałów z włosem lub usuwania drobnych zabrudzeń, a także obrotowy (360°), składany wieszak na ubrania.

Producent:
TEXI