Gilotyna z obrotowym ostrzem i linijką (6x24") [OUTLET]

FISKARS 1014651 OUTLET
Cena brutto: 169.00  Cena regularna: 199.00 
Oszczędzasz: 30.00 zł (15%)
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

outlet
+
Do schowka  Porównaj 

Gilotyna z obrotowym ostrzem - FISKARS 1014651 w okazyjnej cenie

Gilotyna pochodzi z regulaminowego zwrotu. Sprzęt nie nosi śladów używania, gilotyna po przetestowaniu została tego samego dnia zwrócona. Na opakowaniu pojawiło się zagniecenie i rozdarcie widoczne na jednym ze zdjęć. Pomijając kwestie wizualne opakowania urządzenie jest jak nowe.

Zestaw umożliwia wygodne i bardzo precyzyjne wycinanie kształtów geometrycznych. To sprzęt idealny do krojenia patchworków, elementów wykorzystywanych w modelarstwie czy tworzeniu kartek, wizytówek i innych prac hobbystycznych. Sprawdzi się wszędzie, gdzie dokładność i szybkość pracy ma znaczenie. Za jednym przecięciem można skroić aż 8 warstw surowca. Skala linijki wykonana jest w dwóch kolorach, a więc wymiary są dobrze widoczne na jasnych i na ciemnych materiałach. Ma skalę w calach oraz popularne kąty 30, 45, 60, 90 stopni.

Nóż wyposażony jest w ostrze obrotowe o średnicy 45mm (wymienne). Posiada wyprofilowany uchwyt przyjemny w dotyku. Stworzony z myślą o leworęcznych i praworęcznych. Do użycia tej gilotyny niezbędne jest posiadanie maty podkładowej.

W naszej ofercie można znaleźć również zapasowe wymienne ostrza do gilotyny

Producent:
FISKARS