7%

Hafciarka Brother F440E + program hafciarski Brother PED Plus 2

.BROTHER F440E + PED PLUS 2
Cena brutto: 5499.00  Cena regularna: 5900.00 
Oszczędzasz: 401.00 zł (7%)
 
maszyna z programem podstawowym PED
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Hafciarka Brother F440E + program hafciarski Brother PED Plus 2
1  x 4250.00 zł
Hafciarka Brother F440E + program hafciarski Brother PED Plus 2
1  x 1650.00 zł 1249.00 zł

Hafciarka Brother F440E w zestawie taniej!

Hafciarka Brother F440E w zestawie z podstawowym programem do projektowania haftów Brother PED PLUS 2 taniej!
Nabywając Brother Innov-is NV 440e otrzymujesz nowoczesną, domową maszynę do haftu. Dołączony w zestawie program Brother PED Plus 2 sprawi, że będziesz mieć do dyspozycji jeszcze więcej czcionek i dodatkowych opcji, które zwiększą możliwości Twojej nowej hafciarki.
Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

W skład zestawu wchodzą

  • Hafciarka BROTHER F440E
    pozwala w przyjemny sposób wyhaftować niemal każdy wzór. Jest to model domowej hafciarki wyposażony w uniwersalne funkcje m.in. edycję wzorów, ich obrót, skalowanie czy lustrzane odbicie. Sterowanie odbywa się intuicyjnie na dotykowym ekranie LCD oraz za pomocą klawiszy umieszczonych pod ekranem. Brother F440E jest standardowo wyposażony w tamborek o polu haftu 180x130 mm, ale pole to można opcjonalnie powiększyć do wymiarów 300x130 mm. Hafciarka ma wbudowane: 138 gotowych wzorów haftów i 11 czcionek. Możliwości haftu są tak naprawdę nieograniczone, bo dzięki portowi USB, można przenieść do pamięci maszyny np. własne projekty. Wspomniane funkcje w połączeniu z chwytaczem rotacyjnym, czujnikiem zrywu nici górnej, nawlekaczem igły czy funkcją automatycznego obcinania nitki czynią hafciarkę Brother F440E jedną z najlepszych w swojej klasie.
  • Program do haftów Brother PED Plus 2
    to świetny wybór dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z haftem. Program wyposażony w narzędzie do rysowania jest uproszczoną wersją oprogramowania PED 10 i stanowi użyteczne uzupełnienie hafciarki - pozwala w wygodny sposób zaprojektować napisy, a także zmienić grafikę w haft. Dzięki temu nie musisz poprzestać na gotowych propozycjach haftów proponowanych przez producenta - możesz za to tworzyć projekty, jakie tylko przyjdą Ci do głowy. Główne zalety programu to: PhotoStitch - narzędzie służące do automatycznego przetwarzania zdjęć fotograficznych w hafty, Auto Punch - umożliwia konwertowanie różnych grafik do formatu haftu w ciągu kilku sekund, ma 35 wbudowanych czcionek. Mamy możliwość importowania i eksportowania plików w formatach .pes, .dst, .exp, .pcs, .vip, .sew, .jef, .csd.
Producent:
BROTHER

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ