Hafciarka Brother VR + program hafciarski PED 11

.BROTHER VR + PED 11
Cena: 29999.00 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 23490.00 zł
1  x 5990.00 zł 5600.00 zł

Hafciarka Brother VR z programem hafciarskim PED11 taniej

Jednoigłowa hafciarka Brother VR to doskonały wybór, zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw szwalniczych. Model ten charakteryzuje się niestandardowo dużym polem haftu, które wynosi 200 x 200 milimetrów, co gwarantuje optymalnie wygodne warunki przy pracy nad dużymi projektami. Model Brother VR wyposażony jest w wiele innowacyjnych i przydatnych funkcji, takich jak laserowy wskaźnik, automatyczny nawlekacz igły, szpulownik, czy opcję możliwości wygodnej wymiany dolnej szpulki bez demontażu tamborka. Hafciarka pracuje szybko i sprawnie, osiągając nawet 1000 wkłuć na minutę! Decydując się na zakup w zestawie, oprócz Brother VR otrzymasz także świetną pomoc w postaci programu hafciarskiego PED11.

Wielofunkcyjny program hafciarski PED11

Program hafciarski PED11 stanowi nie tylko ułatwienie dla osób, które dopiero uczą się haftu. Jest doskonałą pomocą dla osób doświadczonych i pomaga w tworzeniu nowych kompozycji haftów. Z programem możliwe jest tworzenie i projektowanie zupełnie nowych i niepowtarzalnych wzorów haftów i nie tylko. Bez trudu można również stworzyć litery, polskie znaki czy konwertować obrazki, a nawet współpracować z ploterami tnącymi!

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki.

Producent:
BROTHER