12%

Hafciarka Janome MB-4S + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5

.JANOME MB-4S + DIGITIZER MBX
Cena brutto: 21999.00  Cena regularna: 24998.00 
Oszczędzasz: 2999.00 zł (12%)
 
maszyna z programem profesjonalnym MBX
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Hafciarka Janome MB-4S + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5
1  x 19999.00 zł 17599.73 zł
Hafciarka Janome MB-4S + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5
1  x 4999.00 zł 4399.27 zł

W zestawie taniej! Kupując hafciarkę Janome MB-4S w zestawie z programem do projektowania haftów Janome Digitizer MBX v.5.5 oszczędzasz aż 2999zł! Kupując Janome MB-4S otrzymujesz doskonałą hafciarkę, która sprawdzi się również w pracowni krawieckiej. Dołączony w zestawie program Digitizer MBX sprawi, że dostępnych będzie jeszcze więcej czcionek i dodatkowych opcji, które zwiększą zakres możliwości Twojej hafciarki. Dołączony w zestawie program to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą sami projektować własne hafty i modyfikować je.

W naszym sklepie dostępny jest również zestaw MB-4S + Janome Digitizer MBX 4.5 w równie atrakcyjnej cenie.

W skład zestawu wchodzą:

JANOME MB-4S

Janome MB-4S to połączenie wydajnej maszyny przemysłowej z przyjemnością i komfortem pracy, jakie zapewnia mała maszyna do haftu. Świetnie nadaje się do krótkich serii w usługach hafciarskich, do sklepów, na imprezy okolicznościowe, do agencji reklamowych, studiów projektowych, dla hafciarni, szwalni oraz producentów odzieży. Dotykowy panel oraz menu w języku polskim sprawiają, że obsługa hafciarki jest prosta i intuicyjna, a podwójne oświetlenie pola haftu pozwala lepiej kontrolować wykonywane prace. Dzięki temu MB-4S jest również polecana dla osób zaczynających dopiero swoją przygodę z haftem. Sprzęt ten polecamy firmom produkującym odzież roboczą, agencjom reklamowym, producentom odzieży, sklepom.

JANOME DIGITIZER MBX v5.5

Janome Digitizer MBX v5.5 to idealny wybór dla osób, które chcą w łatwy i przyjemny sposób tworzyć profesjonalne hafty. Najnowsza wersja topowego oprogramowania firmy Janome pozwala w prosty, intuicyjny sposób korzystać z narzędzi i ustawień dzięki przejrzystemu interfejsowi. Ma 108 wbudowanych czcionek i 20 rodzajów podszyć haftu, co w połączeniu z ogromnym wyborem narzędzi do rysowania daje możliwość tworzenia oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju projektów. Dzięki opcji zapisywania w wielu formatach graficznych projekty będzie można wykonać na większości hafciarek dostępnych na rynku.

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Hafciarka

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ