7%

Hafciarka Janome MB-4S + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5

.JANOME MB-4S + DIGITIZER MBX
Cena: 25999.00  Cena regularna: 27998.00 
Oszczędzasz: 1999.00 zł (7%)
Dostępność: 3 dni
 
maszyna z programem profesjonalnym MBX
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Hafciarka Janome MB-4S + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5
1  x 21999.00 zł 20599.73 zł
Hafciarka Janome MB-4S + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5
1  x 5999.00 zł 5399.27 zł

Hafciarka Janome MB-4S + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5 taniej!

Hafciarki marki Janome to produkty najwyższej jakości. Dzięki nim jest możliwe stworzenie nawet bardzo skomplikowanych wzorów. Prezentowana hafciarka charakteryzuje się wyjątkowym komfortem pracy połączonym z wydajnością właściwą maszynom przemysłowym. Jest to hafciarka jednogłowicowa, czteroigłowa, wyposażona w obsługiwany dotykowo wyświetlacz. Zaprogramowane 50 wzorów haftów oraz 10 czcionek pozwala na realizację rozmaitych projektów. Dzięki niej z łatwością ozdobisz wybrane projekty, czy spersonalizujesz odzież roboczą lub gadżety firmowe. Wbudowany port USB pozwoli z kolei na dostarczenie do maszyny własnych plików z zaprogramowanymi haftami.

Efektywna i komfortowa hafciarka nie tylko dla profesjonalistów

Hafciarka Janome MB-S4 wyposażona jest w wolne ramię pozwalające na wyszywanie wzorów na gotowych wyrobach. Maszyna wyposażona jest w szpulkę dolną, na której mieści się 40% więcej nici niż w przypadku poprzedniej wersji maszyny. Dłuższa praca na jednej szpulce przekłada się na większą wygodę i efektywność. Dołączony program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5 to dodatkowe 108 wgranych czcionek i 20 podszyć haftów. Wyjątkowo duży wybór narzędzi do rysowania pozwala na tworzenie projektów o dowolnym poziomie skomplikowania. Prezentowana hafciarka pozwoli na spełnienie oczekiwań nawet bardzo wymagających klientów.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Hafciarka
Tamborek do czapek:
  • Płaski - opcjonalnie

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ