Hafciarka Janome MC230E + program hafciarski Janome Digitizer Jr

.JANOME MC230E + DIGITIZER JR
15%
15%
Cena brutto: 3499.00  Cena regularna: 4098.01 
Oszczędzasz: 599.01 zł (15%)
Dostępność: w magazynie
 

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  8 godzin

+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 2999.00 zł 2543.16 zł
1  x 1099.01 zł 955.84 zł

W zestawie taniej!
Kupując hafciarkę Janome MC230E w zestawie z programem do projektowania haftów Janome Digitizer Jr oszczędzasz aż 399zł.
Kupując Janome MC230E otrzymujesz doskonałą domową hafciarkę, która sprawdzi się również w pracowni krawieckiej. Dołączony w zestawie program Digitizer Jr sprawi, że dostępnych będzie jeszcze więcej czcionek i dodatkowych opcji, które zwiększą zakres możliwości Twojej hafciarki.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

W naszym sklepie dostępny jest również zestaw MC230E + Janome Digitizer MBX.

W skład zestawu wchodzą:

JANOME MC230E

Kompaktowa, komputerowa hafciarka jednoigłowa z polem haftu 14x14 cm - największym na rynku w tej kategorii cenowej. Do Twojej dyspozycji są aż 73 wbudowane wzory i 3 czcionki. Maszyna posiada wbudowany port USB, aby szybko i wygodnie wgrać kolejne wzory do hafciarki. W zestawie z maszyną znajdują się dwa tamborki: 140x140 mm oraz 50x50 mm. Janome MC230E ma trwałą, metalową konstrukcję oraz obudowę z bardzo solidnego, dobrze spasowanego tworzywa. Hafciarka jest wystarczająco ciężka, by można było na niej stabilnie haftować, a zarazem na tyle lekka, żeby przenieść ją, używając wygodnego uchwytu, chowanego w korpusie.

Link do szczegółowego opisu maszyny - Janome MC230E

JANOME DIGITIZER JR

Program do projektowania haftów Janome Digitizer JRBardzo prosty w obsłudze program do projektowania haftów. Cały w JĘZYKU POLSKIM. Idealny na start przygody z haftem. Program automatycznie lub półautomatycznie przerabia rysunki, zdjęcia na hafty. Posiada także wbudowane czcionki do tworzenia napisów i monogramów. Program może służyć również jako konwerter haftów zapisanych w różnych formatach hafciarskich. Jest to najnowsza wersja programu DIGITIZER JR - 4.5, w której wprowadzono najpopularniejszą metodę zamiany zdjęcia na haft - półautomat. Operator zaznacza na rysunku lub zdjęciu te fragmenty, które mają być po kolei haftowane. To elementarnie proste i wszystko dzieje się błyskawicznie.

Link do szczegółowego opisu programu - Janome Digitizer JR 5.0