Hafciarka Janome MC230E + program hafciarski Janome Digitizer MBX

.JANOME MC230E + DIGITIZER MBX
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 
Do schowka  Porównaj 

Hafciarka Janome MC230E + program hafciarski Janome Digitizer MBX

UWAGA! Hafciarka Janome MC230e nie jest już dostępna w Polsce. Jeśli szukasz podobnego sprzętu, to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami modelu – JANOME MC500E.

Nowoczesna hafciarka Janome MC230E została wyposażona w sterowniki komputerowe i czytelny ekran LCD. Jest to maszyna kompaktowa i dość prosta w obsłudze, dlatego nadaje się także dla osób dopiero zaczynających zajmować się haftem maszynowym. Duży wyświetlacz pozwala na wygodny wybór wzoru spośród wgranych 73 opcji. Wbudowany nawlekacz igły zdecydowanie ułatwi pracę, a automatyczne zatrzymanie maszyny przy wymaganej zmianie koloru nici pozwoli ustrzec się od błędów.

Nowoczesny sprzęt z dopasowanym oprogramowaniem

Hafciarka Janome MC 230E to urządzenie solidne i nowoczesne, które nadaje się zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, które z haftem maszynowym są już zaznajomione. Wśród wielu akcesoriów sprzedawanych łącznie z nią otrzymasz m.in. tamborek, igły, nożyczki, szpulki wraz z blokadami, miękki pokrowiec oraz instrukcje obsługi. Przy pomocy MC230E można wyszywać 2 lub 3-literowe monogramy, można też łączyć teksty ze wzorami. Pozwoli to na spersonalizowanie lub ozdobienie garderoby oraz dekoracji, takich jak narzuty czy poszewki. Kupując hafciarkę Janome Memory Craft 230 E, otrzymujesz niezawodny sprzęt o największym w tym przedziale cenowym polu haftu.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki.

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ