Hafciarka Janome MC400E + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5

.JANOME MC400E + DIGITIZER MBX
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Hafciarka Janome MC400E + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5 taniej!

Prezentujemy wyjątkową hafciarkę jednoigłową Janome MC 400 E, która sprawdza się doskonale zarówno podczas hobbystycznego haftowania, jak i w pracy zawodowej. Ten profesjonalny model pozwala na stworzenie unikalnych dekoracji lub na personalizację garderoby. Obsługa hafciarki jest bardzo prosta, odbywa się z wykorzystaniem czytelnego wyświetlacza LCD. Możesz na nim wybierać spośród 160 atrakcyjnych wzorów haftów, oraz sześciu rodzajów czcionek, w tym także z polskimi znakami. Pole pracy oświetlone jest przy pomocy dwupunktowej lampki LED. Wbudowany czujnik zrywu nici oraz możliwość rozpoczęcia haftowania od dowolnego miejsca wzoru to tylko najważniejsze udogodnienia prezentowanego urządzenia.

Janome Digitizer MBX 5.5, czyli w pełni profesjonalny program do haftowania

Program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5 wyróżnia się bardzo dużym, bo liczącym aż 108 zestawów, wyborem czcionek oraz narzędzi do rysowania, w tym Corel Draw Essentials. To pozwoli na stworzenie oryginalnych wzorów haftów, które możesz zapisać w wielu formatach. Dzięki temu możesz wykorzystać swoje niepowtarzalne wzory na większości dostępnych na rynku hafciarek. Funkcja swobodnego rysowania pozwala tworzyć wzory na tablecie. Prezentowany program to idealne narzędzie nie tylko dla profesjonalistów.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ