Igły do owerloków i coverów ELx705 do dzianin Schmetz (różne rozmiary)

eti 045
Cena: 11.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  14 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Igły do owerloków i coverów ELx705 do dzianin Schmetz

Każda krawcowa zdaje sobie świetnie sprawę z tego, że elementem niezbędnym do pracy są igły dopasowane do konkretnego rodzaju materiału. Właściwie dobrana igła nie niszczy delikatnego materiału, ani nie łamie się w kontakcie z grubą tkaniną. Szukając zapasowych akcesoriów krawieckich, warto sięgnąć po igły do coverów i coverlocków do dzianin marki Schmetz.

Igły doskonałej jakości do wielu rodzajów coverów i coverlocków

Igły marki Schmetz zaprojektowane w systemie ELx705 - stosowane przez owerloki i covery. Można je również stosować we wszystkich maszynach Singer, w których wykorzystuje się system Singer 2022 (to alternatywne oznaczenie tych samych igieł). Chromowane igły zakończone średnią kulką mają półpłaską kolbę i są dostępne w różnych grubościach. Dzięki swojej budowie igły nie przecinają oczek materiału. Każde opakowanie zawiera pięć igieł w jednym rozmiarze. Prezentowane igły przeznaczone są do szycia dzianin oraz gęsto tkanych materiałów elastycznych różnego rodzaju, a także do polaru, dresówki czy neoprenu.

Igły Schmetz SUK CF 65 / 80 / 90

✅ ️ELx705 SUK CF - do domowych owerloków, coverów stosujących igły o tym oznaczeniu

Kulkowe igły SUK, dzięki czemu nadają się idealnie do szycia dzianin.

✅ ️CF - od angielskiego Chrome Finish, co oznacza chromowane wykończenie. Igły pokryte chromem lepiej spisują się przy dużych prędkościach, jakie rozwijają owerloki

Właściwy dobór igieł do maszyny to kluczowa kwestia!

Odpowiednio dobrany rodzaj igieł oraz ich grubość stanowią klucz podczas pracy z maszyną. Należy zwrócić uwagę na odpowiedni system igieł oraz dobrać rozmiar igły do grubości szytego materiału. Igły w systemie ELx705 pasują do wybranych model owerloków i coverów. Pamiętaj, że Twoja maszyna będzie działać prawidłowo i zapewniać optymalne wyniki tylko z odpowiednim systemem igieł. Informacje o tym, jakie igły stosować w Twojej maszynie, znajdziesz w instrukcji obsługi lub w niekiety na nalepce bezpośrednio na maszynie.

Producent:
SCHMETZ
Rodzaj:
  • Pojedyncza
Kolba:
Półpłaska
Przeznaczenie:
  • do dzianin
Grubość:
  • 80
Liczba w opakowaniu:
  • 5
System:
  • ELx705