Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 2580
  • 5939
Producent
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Wolne ramię
Regulacja docisku stopki (1)
Przeplot
Zastosuj filtry
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 2000CPX
3399.00  Cena: 3059.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME CP3000P
5699.00  Cena: 5129.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 1200D
6599.00  Cena: 5939.00 
5%
Do schowka  Porównaj 
MINERVA M4000CL
2999.00  Cena: 2849.00 
4%
Do schowka  Porównaj 
MINERVA M3000CL
2799.00  Cena: 2699.00 
BROTHER CV3440
Cena: 2580.00 
BROTHER CV3550
Cena: 3060.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
HUSQVARNA HUSKYLOCK S21
Cena: 3969.00 
PFAFF COVERLOCK 3.0
Cena: 3490.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
MINERVA M5000CL
Cena: 3499.00 

Wśród najbardziej praktycznych maszyn 2 w 1, łączących funkcję overlocka i covera, coverlocki z regulacją docisku stopki są jednymi z najchętniej wybieranych. Bezdyskusyjnie usprawniają prace krawieckie, pozwalając na precyzyjne szycie tkanin i dzianin różnego rodzaju od cienkiego jerseyu po grube dresówki. Służą także to estetycznego i trwałego obrzucania krawędzi, chroniąc je przed pruciem i podnosząc ich estetykę. Dobry coverlock pozwoli Ci uzyskać efekty identyczne jak w odzieży prosto z produkcji! W asortymencie SZYJ.PL dostępne są overlocki z regulacją docisku stopki i z dodatkowymi funkcjami typowymi dla coverów. Dzięki temu możesz zaopatrzyć się w domową maszynę doskonale radzącą sobie z wykańczaniem materiałów o różnych różnych właściwościach.

Dlaczego warto wybrać coverlock z regulacją docisku stopki?

Podczas szycia kontakt z materiałem mają przede wszystkim ząbki odpowiadające za jego przesuwanie i stopka, która to właśnie dociska materiał do transportera. O ile w większości przypadków zmiana ustawienia siły z jaką stopka dociska materiał nie będzie konieczna, tak z dużą pewnością możemy stwierdzić, że prędzej czy później przytrafi Ci się materiał, z którym pojawią się problemy z płynnym przesuwaniem. Może to być materiał na tyle delikatny i rozciągliwy, że zacznie się nieładnie marszczyć lub przeciwnie - materiał na tyle gruby, że maszyna będzie przesuwać go z wyraźnym oporem, raz po raz zagęszczając ścieg. Mając coverlock z regulacją docisku stopki rozwiązaniem po jakie możesz sięgnąć jest zmniejszenie siły z jaką stopka dociska materiał do ząbków transportera. Najprościej ujmując - możliwość regulacji siły nacisku stopki zwiększa zakres materiałów, z jakimi w przyszłości sprawnie sobie poradzisz. Pokrętła służące do tej regulacji znajdują się z reguły nad igielnicą bądź rzadziej po lewej stronie obudowy. Warto zwrócić uwagę na to w jaki sposób pokrętło jest opisane - czy ma wyraźną skalę i podziałkę czy producent zostawia nam konieczność ustawiania “na czuja” jak ma to miejsce najczęściej w modelach budżetowych.

Kiedy rozważyć coverlock z regulacją docisku stopki?

Bez wątpienia coverlocki z regulacją docisku stopki będą maszynami bardziej wszechstronnymi, dającymi sobie radę z trudniejszymi zadaniami. Kiedy natrafisz na trudności funkcja ta da Ci możliwość łatwej korekty ustawień i uzyskania estetycznie wyglądającego ściegu. Jeśli planujesz szyć dość często, a duża uniwersalność i tolerancja maszyny na rozmaite materiały jest dla Ciebie kluczowa, warto zadbać czy maszyna posiadała taką funkcję.

Jeśli szukasz maszyny wyłącznie do okazjonalnego użycia, a materiały jakich używasz nie należą do problematycznych - bez możesz zdecydować się na podstawowe, proste modele coverlocków, w których nie zastosowano ręcznej regulacji docisku stopki.

Coverlocki i covery z regulacją docisku stopki w SZYJ.PL

W SZYJ.PL dostępne są maszyny do szycia różnego typu. Chcąc poznać covery i coverlocki z regulacją docisku stopki, masz do wyboru produkty marek cenionych w branży krawieckiej. Wieloletnie doświadczenie producentów decyduje o dostarczaniu na rynek urządzeń celujących w realne potrzeby osób szyjących. Coverlocki Janome czy Brother to jedne z najchętniej wybieranych modeli. Poza tym proponujemy coverlocki z regulacją docisku stopki produkowane przez firmy Minerva, Husqvarna, Pfaff. Poszczególne modele różnią się od siebie nie tylko ceną i wyglądem, ale przede wszystkim szczegółowymi parametrami takimi, jak prędkość szycia, liczba dostępnych programów ściegowych, czy też liczba nici wykorzystywanych do szycia konkretnych ściegów.