Maskotka Baranek STACHU (zestaw do uszycia + wykrój) DIY

DIY BARAN STACHU
Cena: 29.00 
Dostępność: brak w magazynie
 
STACHU

Wielkanocny baranek STACHU - zestaw do samodzielnego uszycia z wykrojem

Uszycie maskotki baranka z serii "DIY It's Easy" jest bardzo proste! Baranki zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby z uszyciem ich nie miały kłopotu osoby początkujące, nawet najmłodsi adepci szycia.
W gotowym zestawie DIY znajdują się materiały niezbędne do uszycia tych wesołych maluchów, również wykrój baranka. Wykrój zawiera zapas na szwy, a wysokość gotowego baranka to ok. 35 cm.

Zestaw DIY zapakowany jest w bezpieczne kartonowe pudełko i zawiera:

  • Wykrój baranka nadrukowany na miękkim welurze (wystarczy wyciąć i zszyć
  • Futerko
  • Bezpieczne oczka (2 szt.)
  • Kulkę silikonową na wypełnienie
  • instrukcję szycia

UWAGA - nie prać, nie dekatyzować przed szyciem!

Niezależnie czy będą gościć w Twoim domu tylko na Wielkanoc, czy znacznie dłużej - wesołe baranki wniosą z pewnością odrobinę radości do Twojego domu. Nasze baranki, podobnie jak pozostałe projekty z serii “DIY it’s easy”, są świetną propozycją na kreatywne spędzenie czasu i szlifowanie umiejętności.
Potrzeba Ci tylko maszyny do szycia oraz odrobiny wolnego czasu. Dodatkowo nie trzeba się już zastanawiać skąd wziąć dobry i sprawdzony wykrój na maskotkę, czym ją wypełnić, ani w jaki sposób wykończyć. Z tym zestawem masz wszystko, co potrzebne!

Baranek zaprojektowany został przez Beatę Napiontek, dzięki jej zaangażowaniu teraz i Ty możesz szybko i w prosty sposób stworzyć własną kolekcję maskotek. Polecamy!
Sprawdź także pozostałe gotowe zestawy DIY na dodatki i akcesoria dostępne w naszym sklepie.

Producent:
DRESÓWKA.PL
Rodzaj zestawu DIY:
Maskotka
Poziom trudności:
Bardzo łatwy