4%

Maszyna do szycia Elna Sew 75 z torbą

.ELNA SEW 75+ TORBA
Cena brutto: 549.00  Cena regularna: 568.99 
Oszczędzasz: 19.99 zł (4%)
Dostępność: w magazynie
 

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

maszyna z torbą

+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Maszyna do szycia Elna Sew 75 z torbą
1  x 69.99 zł 50.00 zł

Maszyna do szycia Elna Sew 75 w zestawie z torbą na maszynę taniej!
Kupując Elna Sew 75 otrzymujesz wielofunkcyjną mechaniczną maszynę do szycia. Dołączona w zestawie praktyczna torba na maszynę zapewni komfort przechowywania i transportowania.

W skład zestawu wchodzą:

  • Maszyna do szycia Elna Sew 75
    Maszyna do szycia ELNA SEW 75 to mocna mechaniczna maszyna do szycia wyposażona w chwytacz wahadłowy. Ma 15 programów ściegowych w tym ściegi proste, zyg-zak, ściegi elastyczne, potrójne oraz półautomatyczny program do obszywania dziurek. Wyposażona jest w podstawowe funkcje i wygodne pokrętła - wszystko to sprawia, że obsługa maszyny jest prosta i intuicyjna. Sew 75 to model jubileuszowy, zaprojektowany z okazji 75-lecia produkcji maszyn przez tę szwajcarską markę. Perfekcyjną jakość ściegów połączono z ciekawym alpejskim motywem na panelu przednim. To idealny model do rozpoczęcia przygody z szyciem.
  • Torba na maszynę do szycia
    Torba na maszynę jest doskonała do przechowywania oraz transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce. Pasuje na większość standardowych maszyn do szycia. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zabezpieczy maszynę przed otarciami.
    Zewnętrzne wymiary torby - 42x19x30 (długość x głębokość x wysokość).
Producent:
ELNA