4%

Maszyna do szycia Elna Sew Fun z torbą

.ELNA SEW FUN + TORBA
Cena brutto: 549.00  Cena regularna: 568.99 
Oszczędzasz: 19.99 zł (4%)
Dostępność: w magazynie
 

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  3 godzin

maszyna z torbą

+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Maszyna do szycia Elna Sew Fun z torbą
1  x 69.99 zł 50.00 zł

Maszyna do szycia Elna Sew Fun w zestawie z torbą na maszynę taniej!
Kupując Elna Sew Fun otrzymujesz wielofunkcyjną mechaniczną maszynę do szycia. Dołączona w zestawie praktyczna torba na maszynę zapewni komfort przechowywania i transportowania.

W skład zestawu wchodzą:

  • Maszyna do szycia Elna Sew Fun
    Maszyna do szycia ELNA SEW FUN to prosta w obsłudze, mechaniczna maszyna do szycia wyposażona w chwytacz wahadłowy. Wyposażona została w 15 niezbędnych programów ściegowych, które pozwalają na realizację pierwszych własnych projektów, jak i wszelkich domowych napraw i przeróbek. Maszyna posiada możliwość regulacji długości ściegów, a także szerokości zyg-zaka. Oprócz tego, znajdziemy w niej podstawowe funkcje, takie jak szycie wstecz, czy możliwość szycia podwójną igłą. Maszyna świetnie sprawdza się dla początkujących, niezależnie od wieku. Elna SEW FUN jest solidnie wykonana, trwała i niezawodna. To doskonały wybór do rozpoczęcia przygody z szyciem.
  • Torba na maszynę do szycia
    Torba na maszynę jest doskonała do przechowywania oraz transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce. Pasuje na większość standardowych maszyn do szycia. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zabezpieczy maszynę przed otarciami.
    Zewnętrzne wymiary torby - 42x19x30 (długość x głębokość x wysokość).
Producent:
ELNA