4%

Maszyna do szycia Elna Sew Green plus torba na maszynę

.ELNA SEW GREEN + TORBA
Cena brutto: 549.00  Cena regularna: 568.99 
Oszczędzasz: 19.99 zł (4%)
Dostępność: w magazynie
 

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  3 godzin

maszyna z torbą

+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Maszyna do szycia Elna Sew Green plus torba na maszynę
1  x 69.99 zł 50.00 zł

W zestawie taniej! Kupując zestaw otrzymujesz maszynę do szycia Elna Sew Green i praktyczną torbą do jej bezpiecznego i wygodnego przechowywania.

Zestaw zawiera:

  • Maszynę Elna Sew Green to bardzo prosta w obsłudze, podstawowa maszyna do szycia wyposażona w 15 niezbędnych programów ściegowych. Doskonała dla osób początkujących, niezależnie od wieku, również dla dzieci. Wśród dostępnych ściegów znajdują się ściegi proste (stebnowe), zygzak, ścieg kryty, owerlokowy, ściegi dekoracyjne, a także program do półautomatycznego obszywania dziurki, dzięki którym wykonamy domowe naprawy i przeróbki, a także pierwsze własne projekty. Intuicyjna obsługa, a także solidne wykonanie i niezawodna praca to największe atuty modelu. Elna Sew Green posiada wszystkie niezbędne funkcje i możliwości, które pozwolą zarówno zacząć fascynującą przygodę z szyciem, jak i kontynuować ją na poziomie podstawowym

  • Torbę na maszynę jest doskonała do przechowywania czy transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce.
Producent:
ELNA