Maszyna do szycia Elna Sew Green z torbą

.ELNA SEW GREEN + TORBA
4%
4%
Cena brutto: 549.00  Cena regularna: 568.99 
Oszczędzasz: 19.99 zł (4%)
Dostępność: w magazynie
 
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 69.99 zł 50.00 zł

Maszyna do szycia Elna Sew Green w zestawie z torbą na maszynę taniej!
Kupując Elna Sew Green otrzymujesz wielofunkcyjną mechaniczną maszynę do szycia. Dołączona w zestawie praktyczna torba na maszynę zapewni komfort przechowywania i transportowania.

W skład zestawu wchodzą:

  • Maszyna do szycia Elna Sew Green
    Maszyna do szycia ELNA SEW GREEN to prosta, mechaniczna maszyna do szycia wyposażona w chwytacz wahadłowy. Model oferuje użytkownikowi 15 programów ściegowych, w tym ściegi proste, zyg-zak, owerlokowy, ściegi elastyczne, potrójne oraz półautomatyczny program do obszywania dziurek na guziki. Podstawowe funkcjonalności, intuicyjny wybór ściegów i ich regulacja sprzyjają użytkowaniu maszyny przez osoby początkujące. Maszyna jest bardzo łatwa w obsłudze i świetnie sprawdza się również dla dzieci i młodzieży. Elna SEW GREEN to wytrzymały i solidny model, który posłuży przez długie lata. To dobry wybór do rozpoczęcia przygody z szyciem.
  • Torba na maszynę do szycia
    Torba na maszynę jest doskonała do przechowywania oraz transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce. Pasuje na większość standardowych maszyn do szycia. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zabezpieczy maszynę przed otarciami.
    Zewnętrzne wymiary torby - 42x19x30 (długość x głębokość x wysokość).