3%

Maszyno-hafciarka Janome MC14000 + program hafciarski Janome Digitizer Jr

.JANOME MC14000 + DIGITIZER JR
Cena brutto: 20499.00  Cena regularna: 21098.00 
Oszczędzasz: 599.00 zł (3%)
 
maszyna z programem podstawowym JR
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Maszyno-hafciarka Janome MC14000 + program hafciarski Janome Digitizer Jr
1  x 19999.00 zł 19431.19 zł
Maszyno-hafciarka Janome MC14000 + program hafciarski Janome Digitizer Jr
1  x 1099.00 zł 1067.81 zł

W zestawie taniej!
Kupując maszyno-hafciarkę Janome MC14000 w zestawie z podstawowym programem do projektowania haftów Janome Digitizer Jr 5.5 oszczędzasz aż 599 zł!
Kupując Janome MC14000 otrzymujesz wspaniałą maszyno-hafciarkę marki Janome, która sprawdzi się idealnie w pracowni krawieckiej. Dołączony w zestawie program Digitizer Jr ver. 5.5 sprawi, że dostępnych będzie jeszcze więcej czcionek i dodatkowych opcji, które zwiększą zakres możliwości Twojej maszyno-hafciarki.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

W naszym sklepie dostępne są również zestawy: MC14000 + Janome Digitizer MBX 5.5

W skład zestawu wchodzą:

MASZYNO-HAFCIARKA JANOME MC14000

Janome MC14000 to nowa, doskonała, nowoczesna maszyna do szycia i haftowania, która pojawiła się w rodzinie Janome. Duża przestrzeń robocza, czytelne i intuicyjne menu w języku polskim, doskonałe 10 punktowe oświetlenie miejsce pracy (z regulowaną, wysuwaną lampką na przedzie maszyny), automatyczne nawlekanie igły, automatycznie opuszczana i podnoszona stopka podczas rozpoczynania czy zakańczania zarówno szycia jak i haftowania, obcinanie nici po zakończonym szyciu i haftowaniu, automatyczne zatrzymanie hafciarki w przypadku zerwania lub potrzeby zmiany koloru nici. To tylko kilka funkcji, które w znaczący sposób wpływają na szybkość i komfort naszej pracy.

MASZYNO-HAFCIARKA JANOME DIGITIZER JR v5.5

Łatwy w obsłudze program stworzony dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z haftowaniem. Najnowsza wersja podstawowego programu do projektowania haftów jest uproszczonym wydaniem programu Janome Digitizer MBX. Dzięki oprogramowaniu jeszcze lepiej wykorzystasz możliwości Twojej hafciarki. Z łatwością i w wygodny sposób zaprojektujesz napisy, a także zamienisz obrazek lub zdjęcie na haft. Całość natomiast zapiszesz w pliku o formacie rozpoznawanym przez hafciarki wielu producentów. Program daje możliwość precyzyjnego ustawienia kolejności haftu dla każdego z obiektów, daje duży wybór czcionek, ma ulepszone zarządzanie kolorami i podszyciem.

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Maszyno-hafciarka

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ