5%

Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 + program Janome Digitizer Jr 5.5

.JANOME SKYLINE S9 + DIGITIZER JR
Cena brutto: 11499.00  Cena regularna: 12098.01 
Oszczędzasz: 599.01 zł (5%)
 
maszyna z programem podstawowym JR
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 + program Janome Digitizer Jr 5.5
1  x 10999.00 zł 10459.31 zł
Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 + program Janome Digitizer Jr 5.5
1  x 1099.00 zł 1039.69 zł

W zestawie taniej!
Kupując maszyno-hafciarkę Janome Skyline S9 w zestawie z programem do projektowania haftów Janome Digitizer Jr v5.5 oszczędzasz 599 zł!
Wybierając Janome Skyline S9 otrzymujesz bardzo nowoczesną, szybką i mocną maszno-hafciarkę. Dołączony w zestawie program Digitizer Jr v5.5 sprawi, że dostępnych będzie jeszcze więcej czcionek i dodatkowych opcji, które zwiększą możliwości Twojej nowej Skyline S9.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

W naszym sklepie dostępny jest również zestaw Janome Skyline S9 + Janome Digitizer MBX v5.5.

W skład zestawu wchodzą:

JANOME SKYLINE S9

Janome Skyline S9 jest bardzo nowoczesnym połączeniem świetnej maszyny do szycia i hafciarki jednoigłowej. Innowacyjny, 7-stopniowy transport SFS+ i system górnego transportu AcuFeed Flex™ pozwalają szyć z niezwykłą precyzją. Z kolei duży, przejrzysty ekran dotykowy z menu w języku polskim czyni obsługę maszyny wyjątkowo wygodną. Bardzo łatwo możemy też rozpocząć korzystanie z modułu haftującego - wystarczy jedynie zmienić bębenek oraz stopkę. Do dyspozycji mamy 250 projektów haftów, co w połączeniu z dużym polem haftu (20x17 cm) i wbudowanymi polskimi znakami daje ogromne możliwości tworzenia oryginalnych i spersonalizowanych projektów. Niezwykle mocna i szybka Skyline S9 jest przedstawicielką najnowszej generacji maszyn.

JANOME DIGITIZER JR v5.5

Janome Digitizer Jr v5.5 to łatwy w obsłudze program stworzony dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z haftowaniem. Najnowsza wersja podstawowego programu do projektowania haftów jest uproszczonym wydaniem programu Janome Digitizer MBX. Dzięki oprogramowaniu jeszcze lepiej wykorzystasz możliwości Twojej hafciarki. Z łatwością i w wygodny sposób zaprojektujesz napisy, a także zamienisz obrazek lub zdjęcie na haft. Całość natomiast zapiszesz w pliku o formacie rozpoznawanym przez hafciarki wielu producentów. Program daje możliwość precyzyjnego ustawienia kolejności haftu dla każdego z obiektów, daje duży wybór czcionek, ma ulepszone zarządzanie kolorami i podszyciem.

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Maszyno-hafciarka

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ