5%

Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 + program Janome Digitizer Jr 5.5

.JANOME SKYLINE S9 + DIGITIZER JR
Cena: 11999.00  Cena regularna: 12598.01 
Oszczędzasz: 599.01 zł (5%)
Dostępność: brak w magazynie
 
maszyna z programem podstawowym JR

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
 Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 + program Janome Digitizer Jr 5.5, fig. 1
1  x 11499.00 zł 10959.31 zł
 Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 + program Janome Digitizer Jr 5.5, fig. 4
1  x 1199.00 zł 1139.68 zł

Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 + program Janome Digitizer Jr 5.5 taniej!

Maszyno-hafciarka to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać zarówno z maszyny do szycia, jak i z hafciarki, a nie zawsze mają miejsce na instalację i przechowywanie obu tych urządzeń. Prezentowany produkt, czyli Janome Skyline S9 łączy w sobie funkcjonalną maszynę i hafciarkę jednoigłową, a przejście pomiędzy trybem szycia i haftowania jest bardzo wygodne. Wystarczy zmienić bębenek oraz stopkę, nie ma potrzeby demontażu modułu haftującego, ponieważ nie przeszkadza on w trakcie szycia. Co więcej, dzięki temu uzyskuje się większą przestrzeń roboczą umożliwiającą korzystanie z prowadnika krawędziowego.

Nowoczesne i w pełni profesjonalne urządzenie do szycia i haftu

Janome Skyline S9 to aż 1389 rodzajów ściegów, w tym ściegi do automatycznego obszywania dziurek. 250 wzorów haftów, w tym 16 rodzajów czcionek, także z polskimi znakami. Duży kolorowy wyświetlacz LCD pozwala na wybór rodzaju ściegu czy wzoru haftu, można na nim programować kolejność szycia oraz modyfikować wzory. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, wyposażone w szereg udogodnień, takich jak wbudowany szpulownik i nawlekacz nici, automatyczne obcinanie nici, ryglowanie ściegu oraz opuszczanie stopki. Są to rozwiązania, które poprawiają komfort pracy i pozwalają na szybsze jej wykonywanie. Program, który w zestawie możesz zakupić taniej umożliwi swobodne tworzenie napisów np. do dedykacji i personalizacji Twoich projektów. Sprawdzi się przy łączeniu gotowych wzorów z napisami. Dzięki niemu możesz automatycznie konwertować proste grafiki na pliki hafciarskie.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki.

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Maszyno-hafciarka