12%

Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 + program Janome Digitizer MBX 5.5

.JANOME SKYLINE S9+DIGITIZER MBX
Cena brutto: 13999.00  Cena regularna: 15998.00 
Oszczędzasz: 1999.00 zł (12%)
 
maszyna z programem profesjonalnym MBX
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 + program Janome Digitizer MBX 5.5
1  x 10999.00 zł 9666.29 zł
Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 + program Janome Digitizer MBX 5.5
1  x 4999.00 zł 4332.71 zł

Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 + program Janome Digitizer MBX 5.5 taniej!

Niezależnie od tego, czy szycie i haftowanie to Twoje hobby, czy zajmujesz się tym zawodowo, aby Twoja praca była efektywna i przebiegała w komfortowych warunkach, potrzebujesz odpowiednich narzędzi. Jednym z nich może być profesjonalna maszyno-hafciarka Janome Skyline S9. To nowoczesne urządzenie łączące w sobie dwa doskonałe urządzenia – świetną maszynę do szycia oraz jednoigłową hafciarkę. Całość obsługiwana jest przy pomocy wyraźnego ekranu dotykowego z polskim menu. Przejście z trybu szycia do trybu haftowania odbywa się błyskawicznie, wystarczy zmienić bębenek i stopkę. Bardzo duży wybór ściegów i haftów - aż 250 wzorów - pozwala na realizację nawet bardzo skomplikowanych projektów.

Wybierz maszyno-hafciarkę z programem Janome Digitizer MBX 5.5

Prezentowaną maszyno-hafciarkę oferujemy w komplecie z przeznaczonym dla niej programem komputerowym Janome Digitizer MBX 5.5. To w pełni profesjonalne narzędzie pozwalające na tworzenie różnorodnych projektów haftów. Program składa się ze 108 wzorów czcionek i 20 podszyć haftu. Ponadto, znajduje się w nim pokaźna ilość narzędzi do rysowania. Przejrzysty interfejs sprawia, że poradzisz sobie z nim, nawet jeśli na co dzień nie korzystasz z narzędzi tego typu.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Maszyno-hafciarka

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ