12%

Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 + program Janome Digitizer MBX 5.5

.JANOME SKYLINE S9+DIGITIZER MBX
Cena brutto: 13999.00  Cena regularna: 15998.00 
Oszczędzasz: 1999.00 zł (12%)
 
maszyna z programem profesjonalnym MBX
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 + program Janome Digitizer MBX 5.5
1  x 10999.00 zł 9666.29 zł
Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 + program Janome Digitizer MBX 5.5
1  x 4999.00 zł 4332.71 zł

W zestawie taniej!
Kupując maszyno-hafciarkę Janome Skyline S9 w zestawie z programem do projektowania haftów Janome Digitizer MBX v5.5 oszczędzasz aż 1 999 zł!
Wybierając Janome Skyline S9 otrzymujesz bardzo nowoczesną, szybką i mocną maszno-hafciarkę. Dołączony w zestawie program Digitizer MBX v5.5 sprawi, że dostępnych będzie jeszcze więcej czcionek i dodatkowych opcji, które zwiększą możliwości Twojej nowej Skyline S9.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

W naszym sklepie dostępny jest również zestaw Janome Skyline S9 + Janome Digitizer Junior v5.5.

W skład zestawu wchodzą:

MASZYNO-HAFCIARKA JANOME SKYLINE S9

Janome Skyline S9 jest bardzo nowoczesnym połączeniem świetnej maszyny do szycia i hafciarki jednoigłowej. Innowacyjny, 7-stopniowy transport SFS+ i system górnego transportu AcuFeed Flex™ pozwalają szyć z niezwykłą precyzją. Z kolei duży, przejrzysty ekran dotykowy z menu w języku polskim czyni obsługę maszyny wyjątkowo wygodną. Bardzo łatwo możemy też rozpocząć korzystanie z modułu haftującego - wystarczy jedynie zmienić bębenek oraz stopkę. Do dyspozycji mamy 250 projektów haftów, co w połączeniu z dużym polem haftu (20x17 cm) i wbudowanymi polskimi znakami daje ogromne możliwości tworzenia oryginalnych i spersonalizowanych projektów. Niezwykle mocna i szybka Skyline S9 jest przedstawicielką najnowszej generacji maszyn.

JANOME DIGITIZER MBX v5.5

To idealny wybór dla osób, które chcą w łatwy i przyjemny sposób tworzyć profesjonalne hafty. Najnowsza wersja topowego oprogramowania firmy Janome pozwala w prosty, intuicyjny sposób korzystać z narzędzi i ustawień dzięki przejrzystemu interfejsowi. Ma 108 wbudowanych czcionek i 20 rodzajów podszyć haftu, co w połączeniu z ogromnym wyborem narzędzi do rysowania daje możliwość tworzenia oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju projektów. Dzięki opcji zapisywania w wielu formatach graficznych projekty będzie można wykonać na większości hafciarek dostępnych na rynku.

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Maszyno-hafciarka

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ