3%

Maszyno-hafciarka do szycia Janome Skyline S9 plus uniwersalny stół

.JANOME SKYLINE S9 + STÓŁ
Cena: 12899.00  Cena regularna: 13257.00 
Oszczędzasz: 358.00 zł (3%)
Dostępność: brak w magazynie
 
maszyna ze stołem

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
 Maszyno-hafciarka do szycia Janome Skyline S9 plus uniwersalny stół, fig. 1
1  x 11479.00 zł 11173.00 zł
 Maszyno-hafciarka do szycia Janome Skyline S9 plus uniwersalny stół, fig. 3
1  x 179.00 zł 157.65 zł
 Maszyno-hafciarka do szycia Janome Skyline S9 plus uniwersalny stół, fig. 4
1  x 1599.00 zł 1568.35 zł

Maszyno-hafciarka do szycia Janome Skyline S9 plus uniwersalny stół

Janome Skyline S9 to wygodne połączenie komputerowej maszyny do szycia japońskiej marki Janome i hafciarki jednoigłowej, a całość wyposażona jest w wygodny stolik do pracy. Jego wymiary wynoszą 114 x 44,5 centymetra. Model ten ma wbudowany czytelny i przejrzysty panel dotykowy, obsługiwany w języku polskim, co znacznie ułatwia pracę, jak i szybkie zapoznanie się ze sprzętem. W jej podstawowym wyposażeniu znajduje się 7-stopniowy transport SFS+ wraz z systemem górnego transportu AcuFeed Flex, dzięki któremu szycie jest jeszcze dokładniejsze i precyzyjniejsze. Przejście z modułu maszyny do szycia na moduł hafciarski jest niezwykle proste i trwa kilka chwil.

Szeroka gama funkcji i ściegów

Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 oferuje duże pole do haftowania, wynoszące aż 20x17 centymetrów. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru haftu spośród aż 250 dostępnych projektów. Wśród nich znajdują się także polskie znaki, dzięki czemu można stworzyć spersonalizowane cuda. Duże pole pracy, wygodny stół z dodatkową szufladą, a przede wszystkim szeroka funkcjonalność Janome Skyline S9 są gwarancją szybkiej i komfortowej pracy, szczególnie przy dużych patchworkowych projektach. Dzięki nowoczesnemu i mocnemu silnikowi produkt ten pracuje znacznie szybciej niż inne podobne modele. Jeżeli szukasz profesjonalnej maszyno-hafciarki wysokiej jakości i dodatkowo solidnie wykonanej, to Janome Skyline S9 spełni Twoje oczekiwania.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki.

Producent:
JANOME