Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 559
  • 1299
Producent (1)
Polecane
Dostępność
Rodzaj maszyny
Rodzaj chwytacza
Gwarancja
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
 Maszyna do szycia JUNO E1019, fig. 1
23%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1019
899.00  Cena: 694.99 
 Maszyna do szycia JUNO E1030 + GRATISY, fig. 1
20%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JUNO E1030
1249.00  Cena: 994.99 
Maszyna do szycia JUNO JANOME E1015
18%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1015
679.00  Cena: 559.00 
 Maszyna do szycia JUNO J15, fig. 1
14%
Do schowka  Porównaj 
JUNO J15
699.00  Cena: 599.00 
 Maszyna do szycia JUNO J30, fig. 1
13%
Do schowka  Porównaj 
JUNO J30
1499.00  Cena: 1299.00 
 Maszyna do szycia Juno J15R + GRATISY, fig. 1
6%
Do schowka  Porównaj 
JUNO J15R
849.00  Cena: 799.00 

Domowe maszyny do szycia Juno

Poszukiwania sprzętu, od którego rozpocznie się nasza przygoda z szyciem, nie należą do najprostszych. Każdy sklep stacjonarny czy też internetowy oferuje różnorodne modele, a początkującej osobie nic nie mówi ani producent, a możliwość oszacowania, czy cena sprzętu odpowiada jego jakości, jest ograniczona. W takiej sytuacji na pewno zwrócą na siebie uwagę maszyny do szycia Juno, w których kolorowy, kwiecisty wygląd i niski koszt idą ze sobą w parze.

Maszyny do szycia Juno – producent dba o początkujących

Marka Juno maszyny do szycia zaczęła sprzedawać w Polsce w roku 2013. Co ciekawe, jest to jedna z marek dużego producenta tego rodzaju urządzeń - firmy Janome. Zadebiutowała ona wcześniej w Japonii i Rosji. Uwagę zwraca przede wszystkim najpopularniejsza w naszym kraju maszyna do szycia Juno – specjalnie na polski rynek zaprojektowano model JUNO BY JANOME E1015.

Ta maszyna do szycia przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szyciem. Odwiedzając stacjonarny sklep lub robiąc zakupy online, można zdecydować się na proste, a zarazem estetyczne urządzenie, którego cena nie stanowi bariery. Szukając online informacji na temat tej maszyny Juno, opinie znajdziesz na tyle pozytywne, że bez cienia wątpliwości można uznać ją za ulubioną maszynę do szycia Polaków. Co ważne, opinie te mają bezpośrednie odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Domowe maszyny do szycia Juno – komfort i intuicyjna obsługa

Oferowane przez nasz sklep internetowy SZYJ.PL maszyny do szycia Juno cechuje charakterystyczny dla tego producenta komfort szycia, idący w parze zarówno z jakością, jak i niezawodnością poszczególnych podzespołów. Maszyna Juno E1015 bez problemu tworzy ściegi (do wyboru jest aż 15 podstawowych rodzajów), a naprężacz nitki we właściwy sposób współpracuje z użytkownikiem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom początkujących użytkowników maszyny Juno, wyposażona została ona w dwa duże pokrętła. Jedno z nich służy do wyboru rodzaju ściegu, drugie natomiast umożliwia ustawienie jego długości. Nic zatem dziwnego, że nasz sklep internetowy ma w swojej ofercie ten kultowy model.

Maszyny Juno – nie tylko na dobry początek

Choć solidna konstrukcja tej produkowanej przez Juno maszyny do szycia w połączeniu z trwałymi podzespołami sprawia, że stawiając pierwsze kroki warto wybrać właśnie ją - maszyna Juno może być odpowiednia także dla bardziej zaawansowanych szwaczy. Długa i bezawaryjna praca tego sprzętu sprawia, że nadaje się on dla każdego. Wyprodukowana przez Juno maszyna do szycia posłuży w domowym zaciszu przez wiele lat.

Warto zwrócić uwagę także na oferowane przez SZYJ.PL inne modele Juno, takie jak JUNO J15 czy JUNO E1019. Będą one idealne do warunków domowych - przypadną do gustu zarówno osobom rozpoczynającym przygodę z szyciem, jak i tym, którzy szyją od jakiegoś czasu. Dołączona do nich instrukcja obsługi w języku polskim pomaga postawić pierwsze kroki, a takie funkcje, jak wbudowany nawlekacz igły, czy rotacyjny chwytacz dolnej nitki, pozwolą na wygodne, komfortowe szycie.

Komputerowa maszyna do szycia? Jasne - JUNO J30!

Zwieńczenie naszej oferty stanowi komputerowa maszyna JUNO J30. Jest łatwa w obsłudze, funkcjonalna, a zarazem nowoczesna. Przy swojej prędkości wynoszącej do 820 wkłuć na minutę stanowi idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce zakupić nowoczesny, komputerowy sprzęt, dysponując ograniczonym budżetem.

Warto także zwrócić uwagę na model E1030, o wiele popularniejszy niż J30. Urządzenie to cechuje się długą żywotnością, a zarazem nieco niższą ceną niż wspomniany model.Obie maszyny sprawdzą się zarówno u zaawansowanych krawcowych, jak i początkujących użytkowników, którzy planują zakup jednej maszyny, którą będą eksploatować przez wiele lat.