Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 2599
  • 2599
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici (1)
Automatyczne pozycjonowanie igły
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport
Stolik powiększający
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Pfaff z automatycznym obcinaniem nici

Maszyny Pfaff to wyjątkowo funkcjonalne urządzenia, które zasługują na uwagę również ze względu na solidne wykonanie i trwałość. Mają wiele funkcji ułatwiających prace krawieckie. W tym dziale naszego sklepu przygotowaliśmy maszyny do szycia Pfaff z automatycznym obcinaniem nici, do którego służy specjalny przycisk umieszczony na urządzeniu. Za pomocą tej funkcji można obciąć zarówno górną, jak i dolną nić, co zapewnia oszczędność czasu, ale również używanego materiału.

Maszyny Pfaff z automatycznym obcinaniem nici – postaw na komfort realizowania swoich projektów krawieckich

Każda maszyna z automatycznym obcinaniem nici obcina je przy samej tkaninie, po wewnętrznej stronie materiału, zapewniając estetykę pracy. Dzięki temu udogodnieniu można ukończyć swoje projekty szybciej i prościej. Funkcję tę spotkamy w wielu maszynach. Zostały w nią wyposażone przede wszystkim komputerowe modele. Dostępne w naszym sklepie maszyny do szycia Pfaff z automatycznym obcinaniem nici to komfortowe rozwiązanie zarówno dla osób szyjących dla siebie, jak i dla tych, które wykonują projekty krawieckie w celach zarobkowych. Stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku szycia na większą skalę na przykład w zakładach krawieckich. Jeśli poszukujesz swojej pierwszej maszyny, zwróć uwagę na jeszcze wiele innych udogodnień, w które wyposażyła swoje urządzenia marka Pfaff.

Maszyny Pfaff z automatycznym obcinaniem nici – modele godne polecenia

Marka Pfaff wyposażyła w funkcję automatycznego obcinania nici wiele maszyn. Do wyboru są modele, takie jak Passport 3.0, Pfaff Ambition 620, Quilt Ambition 630 i Expression 710. Modele te zasługują na uwagę ze względu na jeszcze inne zastosowane funkcje, takie jak regulacja długości i szerokości ściegów, automatyczne pozycjonowanie igły, czy nawet możliwość wyszywania liter i cyfr. Maszyny do szycia Pfaff z automatycznym obcinaniem nici mimo wielu funkcjonalności cechują się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu bez obaw będą w stanie korzystać z nich osoby, które nie miały kontaktu z szyciem maszynowym. Na uwagę zasługuje również to, że maszyny Pfaff z automatycznym obcinaniem nici mają regulację docisku stopki odpowiadającą za siłę docisku stopki do ząbków transportera. Ma ona bardzo istotny wpływ na transport materiału podczas pracy i zapewnia wyższy komfort realizowania projektów. Nie masz pewności, jaka maszyna będzie najlepsza dla Ciebie? Chętnie pomożemy Ci znaleźć odpowiedni model. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi doradcami, a pomogą ci oni znaleźć idealną maszynę do szycia.

Maszyny do szycia Pfaff z automatycznym obcinaniem nici – o jeszcze warto wiedzieć?

Wybierając maszynę do szycia marki Pfaff, stawiasz na nowoczesny i funkcjonalny sprzęt,  którego cena jest adekwatna do oferowanych przez ten sprzęt funkcji. Jeśli podczas wyboru urządzenia pojawią się jakieś problemy, chętnie pomożemy Ci je rozwiązać. Dodatkowym ułatwieniem jest panel filtrów umieszczony po lewej stronie ekranu, gdzie można  wybrać potrzebne udogodnienia, a kolejno znaleźć sprzęt odpowiadający konkretnym oczekiwaniom.