Opinie naszych klientów

polecam sklep w 100%,rewelacyjnie szybka obsługa , znalazłam w nim stopkę do hafciarki,której nigdzie indziej nie było.
Super polecam :) szybka dostawa
Kolejne zamówienie zrealizowane niemal natychmiast. Wspaniały kontakt i fachowe doradztwo w razie wątpliwości. Serdecznie polecam ????
Ekspresowa dostawa,świetny kontakt z firmą. Jestem zadowolona z zakupionych artykułów.
Bardzo dobry kontakt z firmą i ekspresowa dostawa. Jestem również zadowolona z zakupionych artykułów. Zestawy promocyjne to świetny pomysł.
Pan Paweł poradzi sobie z najwybredniejszym klientem tak, że ten będzie zadowolony i to bardzo. Rachu ciachu i maszyna stoi, a te czekoladki i wiosenne szpulki ???????????? mały gest a cieszy:-) teraz czas na zgłębienie instrukcji :-)
Bardzo szybka wysyłka, maszyna do szycia bardzo dobrze zabezpieczona do transportu. Moje pierwsze i pewnie nie ostatnie zakupy. Polecam każdemu.
Super szybka dostawa pełen profesjonalizm
Świetna fachowa pomoc przy zakupie overlocka. Mnóstwo cierpliwość i ogromna wiedza. Poważne traktowanie klienta. Ze wszystkich firm polecanych na grupach szyciowych Panowie na moją wiadomość z prośbą o pomoc w wyborze maszyny odpisali natychmiast (od innych do tej pory nie mam odpowiedzi lub przyszła po kilku dniach... ) Ekspresowa wysyłka! Zachwycona jestem jako klientka i zapewniam, że powrócę ???? Bardzo dziękuję. POLECAM!
Maszyny do szycia i akcesoria
Nowa wiadomość