Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 3799
  • 6599
Producent
Dostępność
Polecane
Rodzaj transportu
Przeznaczenie - materiały
Zastosowany silnik
Automatyczne pozycjonowanie igły (1)
Automatyczne obcinanie nici
System smarowania
Ilość nitek używanych w ściegu
Rozstaw igieł
Zastosuj filtry
.ZOJE B9500-13-02 SET
Cena: 3799.00 
.TEXI QUATTRO 24 N PREMIUM
Cena: 3799.00 
.TEXI CINQUE 35 N PREMIUM
Cena: 3859.00 
.ZOJE B9500-38-02 SET
Cena: 3950.00 
.TEXI TRE 04 N PREMIUM
Cena: 3799.00 
.ZOJE ZJ932T-38-BD SET
Cena: 6599.00 

Owerloki przemysłowe z automatycznym pozycjonowaniem igły

Owerloki to maszyny, które umożliwiają wygodne szycie dzianin oraz tkanin elastycznych w przemysłowych warunkach. Wśród ich zalet warto wymienić wygodę obsługi, która wynika z wielu przydatnych funkcji – m.in. automatycznego obrzucania krawędzi materiału i odcinania nadmiaru tkanin. Ciekawym rozwiązaniem są owerloki z automatycznym pozycjonowaniem igły, które można znaleźć w ofercie SZYJ.PL.

Do czego służą owerloki z automatycznym pozycjonowaniem igły?

Tego typu urządzenia to zaawansowane narzędzia wyposażone w wiele istotnych funkcji i rozwiązań. Są one doceniane głównie ze względu na wysoki komfort pracy – owerloki umożliwiają bezpieczne szycie z obrzucaniem krawędzi materiałów na bieżąco, co pozwala zmniejszyć ryzyko prucia. Zalet tego typu maszyn jest jednak znacznie więcej. Owerloki z funkcją automatycznego pozycjonowania igły bez problemu zszywają różne warstwy materiału, a do tego zapewniają swobodne wszywanie taśm, sznurków i gum czy też wykonywanie ściegów ozdobnych. Z wykorzystaniem tych urządzeń można również w szybki, estetyczny sposób wykonywać brzegi chodników lub dywanów.

Czym charakteryzują się owerloki przemysłowe z automatycznym pozycjonowaniem igły?

Owerloki z automatycznym pozycjonowaniem igły to przede wszystkim maszyny zapewniające zwiększony komfort i szybsze tempo pracy. Ich kluczową cechą jest możliwość samoczynnego dostosowania pozycji igły pod kątem aktualnego projektu. Wystarczy użyć przycisku na maszynie, aby określić, gdzie igła ma zatrzymać się po zakończeniu szycia.

Pozycjonowanie igły w sposób automatyczny ma wiele zalet. Takie rozwiązanie przydaje się zarówno do bezpiecznej kontynuacji tworzonych ściegów, jak i do zmiany kierunku szycia. W przypadku tego drugiego zadania wystarczy podnieść stopkę i obrócić materiał, by ponownie zacząć szycie. Co ważne, igła pozostanie w tej samej pozycji w trakcie tego ruchu, co pozwoli sprawnie kontynuować pracę bez tracenia czasu na dopasowywanie igły w miejsce zakończenia ściegu.

Automatyczne pozycjonowanie igły i wiele więcej w ofercie SZYJ.PL

Owerloki przemysłowe z automatycznym pozycjonowaniem igły to maszyny stworzone głównie z myślą o szyciu w warunkach zakładowych, gdzie wysoka jakość urządzeń oraz tempo pracy mają kluczowe znaczenie. Aby ułatwić szycie każdemu użytkownikowi, urządzenia zostały rozbudowane o szereg istotnych funkcji i udogodnień. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na możliwość dokonywania zmian szerokości, płynnej regulacji długości ściegów, a także na prędkość maksymalną danego urządzenia. Oferowane w sklepie SZYJ.PL owerloki przemysłowe z automatycznym pozycjonowaniem igły charakteryzują się szybkim działaniem, które w zależności od modelu może zapewniać wykonywanie nawet do 7 000 ściegów na minutę.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępną w naszym sklepie – jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. Można u nas kupić nie tylko maszyny z automatycznym pozycjonowaniem igły, lecz także z opcją automatycznego obcinania nici. Wszystkie z nich wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz możliwością sprawnej, bezproblemowej pracy przez długi czas. Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni model z oferty sklepu SZYJ.PL pod kątem swoich potrzeb, by cieszyć się większą wydajnością oraz estetyczniejszymi efektami. Zapraszamy do zakupów!