Filtrowanie
Filtrowanie
Dostępność
Producent
Gwarancja
Cena

 – 

  • 799
  • 4999
Rodzaj maszyny
Prędkość szycia
Regulacja docisku stopki
Mereżka (ścieg rolujący)
Ilość nitek używanych w ściegu
Wolne ramię
Wyświetlacz

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ

Owerlok JANOME 990D + GRATIS 5 stopek
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JANOME 990D
Cena brutto: 1699.00 
ELNA 264D
Cena brutto: 1499.00 
JANOME 744D
Cena brutto: 1999.00 
Owerlok ELNA 664 PRO
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
ELNA 664 PRO
Cena brutto: 1999.00 
Owerlok Brother 2104D
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER 2104D
Cena brutto: 1390.00 
Owerlok Łucznik 720D-4 Ultralock 8%
Do schowka  Porównaj 
ŁUCZNIK 720D4
869.99  Cena brutto: 799.00 
JANOME 1200D
Cena brutto: 4999.00 
Owerlok Juki MO-50E 7%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JUKI MO-50E
1499.00  Cena brutto: 1399.00 
Coverlok Minerva M3000CL
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
MINERVA M3000CL
Cena brutto: 2199.00 
JANOME AT2000D
Cena brutto: 3599.00 
Owerlok Brother 4234D
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER 4234D
Cena brutto: 2060.00 
Owerlok Singer 14SH754
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
SINGER 14SH754
Cena brutto: 1099.00 
Owerlok Juki MO-644D
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JUKI MO-644D
Cena brutto: 1899.00 
Owerlok Redstar 4.0 + 3 stopki GRATIS
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
REDSTAR 4.0
Cena brutto: 899.00 
Owerlok Juki MO-654DE
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JUKI MO-654DE
Cena brutto: 2350.00 
Coverlok Juki MO-735
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JUKI MO-735
Cena brutto: 3750.00 
TEXI JOYLOCK 2/4
Cena brutto: 1049.00 
Owerlok Brother 1034DX
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER 1034DX
Cena brutto: 1300.00 
.MINERVA M640DS
Cena brutto: 1399.00 
Owerlok Juki MO-1000
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JUKI MO-1000
Cena brutto: 3990.00 
.PFAFF HOBBYLOCK 2.0
Cena brutto: 1699.00 
Owerlok Husqvarna Huskylock S15
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.HUSQVARNA HOBBYLOCK S15
Cena brutto: 1699.00 

Oferujemy wysokiej jakości owerloki domowe pochodzące od najlepszych producentów

Owerlok domowy to jedno z najlepszych rozwiązań stworzonych do szycia dzianin i tkanin elastycznych w domowych warunkach. Owerloki domowe potrafią zszywać i obrzucać krawędzie szytego materiału z jednoczesnym odcięciem jego nadmiaru. Owerloki domowe w naszej ofercie wybraliśmy bardzo starannie. Dzięki temu możemy polecić mocne, szybkie owerloki domowe o solidnej konstrukcji i trwałych podzespołach. Specjalna konstrukcja owerloków domowych pozwala doskonale radzić sobie z dzianinami i materiałami elastycznymi przy zachowaniu najwyższej jakości ściegów, które są elastyczne i trwałe. W ofercie znajdziesz dobre owerloki domowe z regulacją docisku stopki, mechanizmem dyferencyjnym i innymi funkcjami przydatnymi podczas szycia dzianin. Jaki więc owerlok wybrać? Dopasowany do Twoich potrzeb i trwały. Tanie owerloki domowe z marketów nie zawsze spełnią oczekiwania, ale nie trzeba też od razu wybierać najdroższego modelu owerloka domowego. Jeśli przed wyborem chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz pomocy w wyborze, chętnie pomożemy!

Owerlok jest urządzeniem, w które powinien zaopatrzyć się każdy, kto poważnie myśli o szyciu. Dzięki niemu możliwe jest profesjonalne wykończenie każdego projektu. Dlatego owerloków nie mogło zabraknąć również w naszym sklepie. W tym dziale zebraliśmy naprawdę szeroki ich wybór. Wszystkie dostępne w naszym sklepie owerloki odznaczają się najwyższą jakością. Są one solidne, trwałe, stuprocentowo bezpieczne, a także wygodne w użytkowaniu i łatwe w nawlekaniu. Zapewniamy, że zakup jednego z oferowanych tu modeli to doskonała inwestycja na długi czas.

Nasz sklep oferuje owerloki produkcji najlepszych i najbardziej cenionych marek. Są wśród nich m.in. urządzenia szwajcarskiej firmy Elna, czy japońskich Brother, Janome i Juki. Jako specjaliści w dziedzinie starannie selekcjonujemy produkty, które decydujemy się umieścić w naszym asortymencie. Gwarantujemy, że znalazły się w nim wyłącznie modele, które sami nabylibyśmy bez najmniejszych wątpliwości.

Owerloki o różnych funkcjonalnościach i parametrach

W ofercie dostępne są owerloki o różnych właściwościach i parametrach. Posiadamy zarówno modele podstawowe, jak i wyspecjalizowane urządzenia, po które chętnie sięgną profesjonaliści. Jedną z kategorii są owerloki z możliwością regulacji docisku stopki. Do ważnych kryteriów wyboru należy także ilość nici, które urządzenie wykorzystuje przy robieniu ściegu - w naszej ofercie znajdują się urządzenia wyposażone w różne opcje, przy czym maksymalna liczba to aż pięć nitek.

Obecnie na rynku dostępne są nowoczesne owerloki do szycia wyposażone w wyświetlacz. Taka funkcjonalność znacznie ułatwia użytkowanie urządzenia i pozwala odczytać sugerowane parametry dla wybranych rodzajów ściegu. Tym, którym zależy na solidnym sprzęcie na wiele lat, polecamy nasze owerloki z pięcio- i sześcioletnią gwarancją. Bardzo praktyczne są też modele wyposażone w udogodnienie, jakim jest wolne ramię.

Owerloki do szycia w atrakcyjnych cenach

Owerlok domowy to urządzenie, które kupujemy na wiele lat. Dlatego warto dobrze zastanowić się nad wyborem konkretnego modelu - tak, aby spełniał wszystkie nasze wymagania. Osoby, które myślą o zakupie owerloka zachęcamy do zamówienia jednego z modeli dostępnych w naszym sklepie. Doskonale znamy się na tym, czym się zajmujemy - dlatego możesz mieć pewność, że zamówienie jednego z dostępnych tu urządzeń to doskonała inwestycja na długi czas. Ponadto proponujemy przystępne ceny. Oferujemy zarówno tanie owerloki, których cena wynosi ok. 1000 zł, jak i bardzo wyspecjalizowane modele o zaawansowanych funkcjonalnościach.

Z naszym owerlokiem będziesz mogła profesjonalnie szyć i wykonywać zaawansowane przeróbki krawieckie. Owerlok daje o wiele większe możliwości niż zwykła maszyna do szycia czy nawet maszyna ze ściegiem owerlokowym. Precyzyjny mechanizm wykonuje trwały, a jednocześnie elastyczny ścieg. Choć obsługa owerloka początkowo może wydawać się nieco skomplikowana, z pewnością szybko ją opanujesz - zwłaszcza że w naszym sklepie dostępne są modele dla użytkowników o umiejętnościach na różnym poziomie.

Zróżnicowana oferta to nasz atut

Jesteśmy profesjonalnym sklepem stworzonym z myślą o wszystkich pasjonatach szycia. Oczywiście owerloki domowe to nie jedyne dostępne w naszym asortymencie urządzenia. Oprócz tego oferujemy również szeroki wybór innego sprzętu do użytku domowego, takiego jak maszyny wieloczynnościowe, covery i coverlocki czy plotery i prasy. W naszym sklepie nie brakuje również urządzeń do użytku przemysłowego, wśród których są stebnówki, renderki oraz podszywarki. Ponadto dostarczamy też części zamienne i dodatki do różnych modeli maszyn - na przykład szpulki, tamborki, torby czy walizki.

Zapewniamy także kompleksowe i profesjonalne wyposażenie do pracowni krawieckiej. Oferujemy szeroki przekrój akcesoriów - igieł, stopek, nici, nożyczek, kred czy pisaków. Znajdziesz u nas też wykroje różnych części garderoby, które ułatwią Ci tworzenie samodzielnych projektów, zwłaszcza na początku swojej przygody z szyciem. Zachęcamy do zapoznania się również z działem “wyposażenie pracowni”, w którym można nabyć deski i stoły prasowalnicze, profesjonalne żelazka, prasowalnice parowe czy manekiny krawieckie. Zapraszamy do przeglądania naszego asortymentu i do zakupów!