Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1911
  • 4121
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Ilość nitek używanych w ściegu
Wolne ramię
Regulacja docisku stopki
Mereżka (ścieg rolujący)
Nawlekacz
Zastosuj filtry
Owerlok JANOME 990D
15%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 990D
2249.00  Cena: 1911.00 
7%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 744D
2549.00  Cena: 2379.00 
15%
Do schowka  Porównaj 
JANOME AT2000D
4849.00  Cena: 4121.00 

Owerloki Janome

Overlocki Janome to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które szukają solidnego urządzenia do obrabiania krawędzi materiału czy zszywania jego kawałków. Produkowane przez markę Janome owerloki są nie tylko wytrzymałe, ale też cieszą oko swoją estetyką. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla osób parających się szyciem zawodowo, jak i amatorsko. Jeśli interesują Cię owerloki Janome, sklep SZYJ.PL ma je w swojej ofercie. Zapoznaj się z ich ciekawym wyborem i znajdź model idealny dla siebie.

Owerloki Janome – urządzenia, dzięki którym szycie staje się jeszcze przyjemniejsze

Maszyny takie, jak owerloki Janome są przydatne nie tylko w pracowniach krawieckich, ale też przydomowych szwalniach. Jak sama ich nazwa wskazuje, są przeznaczone przede wszystkim do szycia z wykorzystaniem ściegu owerlokowego. Tym, co odróżnia je od większości maszyn do szycia wyposażonych w tę funkcję, jest jednak możliwość szycia większą liczbą nici, niż 2 – zależnie od wybranego modelu, nici tych może być nawet 5, natomiast igieł 1, 2 lub 3.

Overlocki Janome to zatem urządzenia o wspaniałych parametrach, dzięki którym obszyjesz nawet najbardziej wymagające pod względem swoich właściwości tkaniny. Umożliwiają pracę z prędkością nawet do 1300 ściegów na minutę, co czyni je sprzętami bardzo szybkimi i wydajnymi.

Janome – owerloki o solidnej konstrukcji i świetnych funkcjach

Owerloki Janome, które ma w swojej ofercie sklep SZYJ.PL, to urządzenia o wysokiej wytrzymałości, wyposażone w wiele przydatnych elementów. Produkowane przez Janome overlocki, w zależności od modelu, mogą być wyposażone przykładowo w komfortowy w użyciu nawlekacz dolnego chwytacza czy nóż obcinający, który zależnie od potrzeb można dowolnie włączać i wyłączać. Wielkie ułatwienie przy szyciu stanowi także możliwość regulacji szerokości cięcia szytego materiału, czy płynna regulacja długości ściegu, którą oferują owerloki Janome

Overlocki Janome umożliwiają także manualne lub automatyczne naprężanie nici, zależnie od wybranego modelu, czy regulację szerokości cięcia szytego materiału. Barwny system nawlekania nici, który w nich wykorzystano, sprawia, że ich zmiana zajmuje znacznie mniej czasu. Na obudowach znajdują się także przydatne nożyki do ich obcinania.

Owerloki Janome, które oferuje sklep internetowy SZYJ.PL umożliwiają także regulację docisku stopki, która w przypadku jednego z proponowanych modeli wykorzystuje nowoczesny design, sprawiający, że szycie trudnych materiałów staje się znacznie prostsze. Co ciekawe, w naszym asortymencie znajduje się nawet owerlok o 8-punktowym mechanizmie transportu, który idealnie wpisze się w gusta najbardziej wymagających osób.

Kiedy warto postawić na overlocki Janome?

Produkowane przez Janome overlocki to urządzenia godne uwagi każdego miłośnika szycia – czy to osoby, która zajmuje się tym hobbystycznie, czy to osoby, która traktuje szycie jako swój zawód. Overlocki Janome, które oferuje sklep SZYJ.PL to urządzenia wytrzymałe, umożliwiające komfortową pracę nawet w słabo oświetlonych warunkach dzięki zamontowanych w nim żarówkom czy diodom LED, a także mocne i szybkie.

Sklep internetowy SZYJ.PL to miejsce, które warto odwiedzić, jeśli szuka się różnorodnych urządzeń czy akcesoriów do szycia, a owerloki marki Janome to tylko jeden z licznych przykładów sprzętów wysokiej klasy, które znajdują się w jego asortymencie.