Ploter tnący Silhouette Portrait 3 + akcesoria

.SILHOUETTE PORTRAIT 3 SET 2
Cena: 1099.00  Cena regularna: 1152.80 
1099.00 zł
Oszczędzasz: 53.80 zł (5%)
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 49.90 zł 38.70 zł
1  x 49.90 zł 38.70 zł
1  x 59.00 zł 43.30 zł
1  x 89.00 zł 73.30 zł

Ploter Silhouette Portrait 3 z foliami Silhouette

Podstawowy ploter tnący w ofercie amerykańskiego producenta Silhouette. Jest kompaktowy, wycina na macie o formacie A4. Przeznaczony do ozdobnego papieru, folii przylepnej lub termicznej.

W tym zestawie oprócz plotera Silhouette Portrait 3 zakupisz dodatkowo dwie błyszczące folie samoprzylepne - złotą i srebrną. Rolki folii samoprzylepnej mają 23 cm szerokości - dopasowane są właśnie do pracy z ploterem Portrait 3. Folie samoprzylepne możesz wykorzystać do przygotowania pierwszych własnych naklejek dekoracyjnych na szkło, metal, tworzywa sztuczne.

Zestaw dopełnia zapasowe ostrze automatyczne oraz zestaw przyborów do pracy z folią i papierem ułatwiających pracę - specjalna szpatułka i haczyk do zdejmowania folii, gładzik do folii i oczyszczania maty, liniał oraz ściereczka z mikrofibry. Ostatni element to unikatowy przyrząd Silhouette Pick MeUp® wykonany z myślą o przenoszeniu i precyzyjnym aplikowaniu małych elementów takich jak cyrkonie, koraliki.

Oryginalne akcesoria Silhouette

Najpopularniejsze dwa kolory - błyszczące złoto oraz srebro

Dopasowane do pracy z Portrait 3 - szerokość 23 cm, długość 3 m.

Ploter tnący dla hobbysty

Silhouette Portrait 3 to dobry ploter dla osób pasjonujących się rękodziełem. Ułatwia precyzyjne wycinanie skomplikowanych kształtów w ozdobnym papierze (gramatura do ok. 300g) oraz foliach samoprzylepnych i foliach termicznych. Jest bardzo zachwalany przez osoby wykonujące indywidualne zaproszenia, personalizowane kartki z życzeniami, unikalne wizytówki. Precyzyjny mechanizm pozwala na cięcie w ponad 100 różnych materiałach.

Do obsługi plotera niezbędne jest posiadanie komputera, na którym zainstalujesz darmowe oprogramowanie Silhouette Studio. W programie przygotowujesz wzory, które następnie prześlesz do wycięcia na ploterze. Co ważne - program jest w polskiej wersji językowej. Znacząco ułatwia to postawienie pierwszych kroków i rozpoczęcie wycinania.

Wybór plotera Portrait 3 to spore korzyści w przystępnej cenie. To kompaktowe urządzenie z łatwością wkomponujesz do swojej pracowni, a już po pierwszym wykonanym projekcie docenisz to, jak przyspiesza i ułatwia Twoją pracę. Pamiętaj jednak, że inwestujesz nie tylko w efektywność i wygodę, ale również w możliwość eksperymentowania i rozwijania swojej kreatywności. Niezależnie od tego, czy masz już sporą wprawę czy jesteś nowicjuszem, ten ploter umożliwi Ci tworzenie unikatowych projektów z łatwością i profesjonalnym efektem.

Poznaj funkcje

Funkcje maszyny
​FUNKCJE I NAJWAŻNIEJSZE MOŻLIWOŚCI PLOTERA SILHOUETTE PORTRAIT 3
 • Wycinanie w ponad 100 materiałach, w tym przede wszystkim w papierze, foliach samoprzylepnych i foliach termotransferowych
 • Wycinanie w papierze o gramaturze do ok. 300 g
 • Obszar cięcia: 20,3 x 30,5 cm
 • Cięcie bez użycia maty do 3 m długości
 • Możliwość rozszerzenia funkcjonalności o szkicowanie dedykowanymi mazakami
 • Łączność bezprzewodowa Bluetooth
 • Darmowe oprogramowanie Silhouette Studio w języku polskim

Standardowe wyposażenie

 • Mata do cięcia 20,3 x 30,5 cm (A4)
 • Ostrze automatyczne
 • Przewód zasilający oraz USB
 • Oprogramowanie Silhouette Studio wraz z instrukcją w języku polskim

Gwarancja, instrukcja

 • Ploter posiada 2 lata gwarancji. Serwis i gwarancja na terenie całej Polski.
Producent:
SILHOUETTE
Rozmiar pola cięcia:
małe 20 x 30 cm i mniej
Waga maszyny:
5.8 kg
Wymiary [GxWxS]:
11 x 14 x 41 cm
Wymiary opakowania [GxWxS]:
20,5 x 21,5 x 44 cm
Gwarancja:
2 lata