Prasa termiczna Galaxy Hobby Boy 21 x 30 cm, płaska

.HOBBY BOY
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Prasa termotransferowa Galaxy Hobby Boy 1 (a4)

Prasa termiczna do koszulek, materiałowych toreb, a także innych płaskich elementów jak np. podkładki pod myszkę. Termoprasa znana jest również pod nazwami prasa sublimacyjna czy prasa sublimacyjna. Urządzenie to służy do przenoszenia na materiał wzorów z drukarki sublimacyjnej, folii flock i flex oraz papierów do druku laserowego.

Prasa termotransferowa Galaxy Hobby Boy 1 jest mała i lekka, waży jedyne 11 kilogramów co sprawia, że bez trudu można ją przenosić, jak i schować. Kompaktowa budowa sprawia, że jest to idealne urządzenie do hobbystycznego, domowego użytku. Dzięki przystępnej cenie jest to jeden z najchętniej wybieranych modeli pras, wśród początkujących użytkowników, którzy chcą poznać tego typu sprzęty.

Prasa Hobby Boy dysponuje płytą grzewczą o rozmiarze 21 x 30 cm (popularny format A4). Równomierny rozkład nacisku i temperatury zapewnia świetnej jakości efekt finalny. Ten model prasy wyposażony jest w automatyczny regulator temperatury oraz timer. Ponieważ jest to podstawowy model, nie znajdziemy w nim regulacji siły docisku płyty. Urządzenie ma moc 700 W.

Prasa Galaxy Hobby Boy 1 jest polecana hobbystom, to sprzęt który pozwoli realizować samodzielnie kreatywne projekty, ozdabiać odzież i gadżety.

Prasa Galaxy Hobby Boy 1:

  • Rozmiar płyty: 21 x 30 cm
  • Brak regulacji docisku płyty
  • Timer: 0 - 999 s
  • Moc: 700W
  • Napięcie: 220V


Producent:
GALAXY
Wymiary opakowania [GxWxS]:
25 x 46 x 42 cm cm
Gwarancja:
12 miesięcy