Program GRATIS do hafciarki Janome MC400E

Program Digitizer Jr GRATIS do hafciarki Janome MC400E

Już teraz, do świetnej hafciarki Janome MC400E GRATIS program do projektowania haftów Janome Digitizer Junior v. 5.0! Kupując ten zestaw oszczędzasz aż 1099 zł!

Program Digitizer Jr, to podstawowa wersja programu, która pozwoli Ci na projektowanie napisów i monogramów literowych, a także przerabianie prostych obrazków na haft komputerowy. Program jest w języku polskim i stanowi znakomite dopełnienie oraz zwiększa możliwości hafciarki. To świetna okazja dla wszystkich, którzy rozpoczynają przygodę z haftem komputerowym.

Hafciarka Janome MC400E z gratisowym programem Janome Digitizer Jr 5.0

JANOME MC400E - nowoczesna hafciarka komputerowa JANOME MEMORY CRAFT 400E posiada menu w języku polskim, automatyczne obcinanie nici, wbudowany port USB, piękne wzory i polską czcionkę. Wbudowano 160 wzorów haftów oraz 6 rodzajów alfabetu, dzięki którym spersonalizujesz odzież i udekorujesz mieszkanie. Z prędkością 860 wkłuć na minutę, maksymalnym polem haftu 200x200 mm oraz bardzo intuicyjnym menu, sprawdzi się doskonale w każdym gospodarstwie domowym oraz pracowni krawieckiej. Pełny opis hafciarki znajdziesz TUTAJ.

Program do projektowania haftów Janome Digitizer Jr 5.0

JANOME DIGITIZER JR 5.0 - to łatwy w obsłudze program storzony dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z haftowaniem. Najnowsza wersja podstawowego programu do projektowania haftów jest uproszczonym wydaniem programu Janome Digitizer MBX. Dzięki oprogramowaniu jeszcze lepiej wykorzystasz możliwości Twojej hafciarki. Z łatwością i w wygodny sposób zaprojektujesz napisy, a także zamienisz obrazek lub zdjęcie na haft. Całość natomiast zapiszesz w pliku o formacie rozpoznawanym przez hafciarki wielu producentów. Program daje możliwość precyzyjnego ustawienia kolejności haftu dla każdego z obiektów, daje duży wybór czcionek, ma ulepszone zarządzanie kolorami i podszyciem. Pełny opis możliwości programu znajdziesz TUTAJ.

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Jeśli tak, zadzwoń do nas pod numer 618420330 lub wyślij zapytanie na adres info.szyj@maszynosfera.pl. Chętnie pomożemy. Zapraszamy!