Mata NICAPA do ploterów Silhouette Cameo 4 (12" x 12")

SILH-NICAPA-30x30
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Standardowa mata do ploterów Silhouette 12" x 14" (30 x 30cm) - zamiennik NICAPA

Firma Nicapa produkuje różnego rodzaju akcesoria do ploterów tnących, między innymi maty odpowiednie dla ploterów Silhouette. Ta mata ma rozmiar 12×12 cali czyli w przybliżeniu 30×30 cm, zatem jest to dokładnie taka mata, jaką otrzymujesz w zestawie z nowym ploterem. Pozwoli na swobodne wycinanie materiałów takich jak cienki filc, foamiran, ozdobny papier, karton czy folie. Pokryta jest powierzchnią samoprzylepną, dzięki czemu pewnie utrzymuje wycinane materiały w miejscu.

Mata ploterowa z biegiem czasu będzie się zużywać. Klej, którym jest pokryta pozwala na wielokrotne wykorzystywanie lecz niestety z upływem czasu zauważysz, że jego właściwości stają się coraz słabsze. Zużycie się maty niesie ze sobą kłopot odlepienia się materiału w trakcie wycinania, co jest szczególnie niebezpieczne przy wycinaniu ażurowych wzorów - małe elementy mogą dostać się do mechanizmu plotera. Najprostszym rozwiązaniem jest regularna wymiana maty. Alternatywnie możesz też spróbować zregenerować matę przy użyciu specjalnych klejów.

Mata dedykowana do ploterów Silhouette Cameo 4 oraz Cameo 4 PRO, jak i starszych wersji Cameo 1, 2, 3.

Producent:
NICAPA
Typ produktu:
  • Mata do plotera
Pasuje do plotera:
  • SILHOUETTE CAMEO 1
  • SILHOUETTE CAMEO 2
  • SILHOUETTE CAMEO 3
  • SILHOUETTE CAMEO 4
  • SILHOUETTE CAMEO 4 PRO