Mata do ploterów Silhouette Cameo 4 (12" x 24")

SILH-NICAPA-30x60
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Duża mata NICAPA do ploterów Silhouette 12" x 24" (30 x 60cm)

W sklepie internetowym Szyj.pl oprócz ploterów do wycinania renomowanych producentów, umieściliśmy również akcesoria do ploterów pochodzące prosto z polskiej dystrybucji. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Zarówno osoby które wykorzystują ploter czysto hobbystycznie, jak i Ci używający go do realizacji złożonych, profesjonalnych projektów. Proponowane przez nas akcesoria mogą zwiększyć możliwości Twojego plotera, ułatwić wykonywanie częstych zadań, a także rozwijać Twoją kreatywność.

Dla tych, którzy chcą rozszerzyć pole robocze w naszej ofercie czeka duża mata do ploterów Silhouette. Rozmiar maty to 12 x 24 cale, co odpowiada w zaokrągleniu 30 x 60 cm. Duża mata ułatwia realizację dużych projektów. Jest przydatna również wtedy, gdy chcesz jednocześnie wycinać wiele elementów. Mata na swojej powierzchni posiada zaznaczone linie pomocnicze, które przecinają się pod kątem prostym - są ułatwieniem przy pozycjonowaniu materiału na macie. Specjalna samoprzylepna warstwa, którą pokryta jest mata jest wielokrotnego użytku, dzięki niej materiał jest stabilny w trakcie wycinania, nie przesuwa się, ani nie podwija. Prezentowana mata to zamiennik oryginalnej produkowany przez firmę NICAPA.

Mata podkładowa do plotera może z biegiem czasu zacząć się zużywać. Choć klej, którym jest pokryta pozwala na wielokrotne wykorzystywanie, niestety z upływem czasu zauważysz, że jego lepkość zacznie maleć. Zużycie się maty niesie ze sobą ryzyko odlepienia się papieru w trakcie wycinania, co jest szczególnie niebezpieczne przy wycinaniu ażurowych wzorów - małe elementy mogą dostać się do mechanizmu plotera. Najprostszym rozwiązaniem jest cykliczna wymiana maty. Alternatywnie możesz też spróbować zregenerować matę przy użyciu specjalnych klejów.

Mata dedykowana do ploterów Silhouette Cameo 4 oraz Cameo 4 PRO, jak i starszych wersji Cameo 1, 2, 3.

Producent:
NICAPA
Typ produktu:
  • Mata do plotera
Pasuje do plotera:
  • SILHOUETTE CAMEO 1
  • SILHOUETTE CAMEO 2
  • SILHOUETTE CAMEO 3
  • SILHOUETTE CAMEO 4
  • SILHOUETTE CAMEO 4 PRO