Singer 4411 + zestaw stopek

.SINGER 4411 HEAVY DUTY + ZESTAW STOPEK
Cena: 1050.83 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:

W zestawie taniej!

Kupując maszynę do szycia Singer 4411 Heavy Duty z zestawem stopek oszczędzasz ponad 34zł.

Kupując Singera 4411 otrzymujesz wielofunkcyjną mechaniczną maszynę do szycia. Dołączone w zestawie stopki: do pikowania, haftowania i cerowania, do ściegu krytego z regulowanym prowadnikiem, do ściegów ozdobnych, do podwijania, do wszywania zamków krytych, z rolkami, do marszczenia oraz lamownik, wzbogacą kolekcje akcesoriów oraz pozwolą uprzyjemnić i ułatwić pracę na maszynie.

W skład zestawu wchodzą:

MASZYNA DO SZYCIA SINGER 4411 HEAVY DUTY

Singer 4411 Heavy Duty to bardzo mocna mechaniczna maszyna, bardzo prosta w obsłudze. Jest wyjątkowo szybka - maksymalna prędkość to ponad 1000 ściegów na minutę, posiada potrzebne ściegi użytkowe - prosty, zyg-zak, ścieg kryty, satynowy, a także możliwość półautomatycznego obszywania dziurki. Funkcje takie jak regulacja docisku stopki, możliwość szycia podwójną igłą, czy wolne ramię sprawiają, że Singer 4411 świetnie nada się do szycia i ozdabiania każdego rodzaju materiału.i ozdabiania każdego rodzaju materiału.

ZESTAW 8 STOPEK DO MASZYNY

W skład zestawu wchodzą: stopka do pikowania, haftowania i cerowania, stopka do ściegu krytego z regulowanym prowadnikiem, stopka do ściegów ozdobnych, stopka do podwijania, stopka do wszywania zamków krytych, stopka z rolkami, stopka do marszczenia oraz lamownik.

Producent:
SINGER