Stopka kompensacyjna (prawa 3,0mm)

H3,0
Cena: 59.00 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Stopka kompensacyjna o rozstawie 3,0mm, pasująca do maszyn do szycia z chwytaczem wahadłowym i rotacyjnym, z niskim uchwytem stopki.
Dzięki stopce kompensacyjnej można zszyć ze sobą warstwy materiału idealnie równo od krawędzi. Posiada ona specjalnie skonstruowane płozy, z których jedna prowadzona jest po materiale, a druga (ruchoma) stanowi ogranicznik (liniał) i prowadzona jest po ząbkach transportera maszyny. Ruchoma część stopki idealnie dostosowuje się do grubości szytych warstw.
Stopkę kompensacyjną zaleca się używać do lekkich i średnich materiałów. Pasuje zarówno do starszych jak i w nowszych modeli maszyn.

W naszym sklepie dostępne są również stopki kompensacyjne z innym rozstawem, co pozwala szyć w różnych odległościach od krawędzi: 1,0mm, 2,0mm, 4,0mm, 5,0mm oraz 6,0mm.

Producent:
QUALITY LINE
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Szycie krawędziowe
Typ uchwytu:
  • Niski
Rodzaj stopki:
  • Kompensacyjna