Uaktualnienie programu DIGITIZER PRO / MB do wersji MBX v5.5

254761102 JANOME
Cena: 1999.00 
Dostępność: brak w magazynie
 
Do schowka  Porównaj 

Uaktualnienie (update) programu do projektowania haftów do wersji JANOME MBX 5.5. Dzięki uaktualnieniu zmienisz swój dotychczasowy program hafciarski Janome w najnowszą wersję profesjonalnego programu do projektowania haftów - Janome Digitizer MBX ver. 5.5. Zawiera on program Corel Draw Essentials X6. W efekcie zamiana grafiki na wysokiej jakości wzory oraz tworzenie i przygotowanie haftów jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Update jest możliwy, jeśli masz jedną z poniższych wersji oprogramowania Janome:

  • DIGITIZER PRO 2.0
  • DIGITIZER PRO 3.0
  • DIGITIZER MB 2.0
  • DIGITIZER MB 3.0
  • DIGITIZER MBX 4.0
  • DIGITIZER MBX 4.5

Po zainstalowaniu uaktualnienia na komputerze będziesz mieć do dyspozycji rozbudowany i bardzo zaawansowany program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5. Został on opracowany przez australijską firmę Wilcom®, która dostarcza oprogramowanie hafciarskie specjalistom na całym świecie od lat 80. XX wieku. Udoskonalany i unowocześniany od lat program Digitizer MBX to doskonałe narzędzie, które pozwala na zmianę dowolnej grafiki (nawet zdjęcia!) na plik hafciarski. Można go zapisać w dowolnym formacie, dzięki czemu wyhaftujemy wzór na większości hafciarek dostępnych na rynku.

Z programem Janome Digitizer MBX 5.5 zyskasz możliwość całkowitej edycji wzorów haftów, także tych gotowych, jak również wizualizacji haftu np. na odzieży. Z kolei profesjonalny wydruk haftu, wraz z podaną przez program liczba wkłuć i zużytych nici pozwoli Ci na realną wycenę projektu. Opcja ta jest szczególnie ważna dla osób prowadzących działalność zarobkową. Ponadto dostęp do ponad stu czcionek i możliwość swobodnej edycji napisów czynią program kompletnym narzędziem do projektowania oryginalnych haftów najwyższej jakości.

Więcej o programie Janome Digitizer MBX ver. 5.5 przeczytasz TUTAJ.

Producent:
Typ produktu:
  • Rozszerzenie programu do projektowania haftów