Zestaw zwijaczy do zaprasowywania lamówki (12, 18, 25mm)

TEXI 4035
Cena: 49.99 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

W zestawie taniej!

Kupując zestaw otrzymujesz 3 sztuki zwijaczy do zaprasowywania lamówki - na 12, 18 oraz 25 mm (w naszym sklepie zwijacze te dostępne są również osobno).

W skład zestawu wchodzą:

ZWIJACZ DO ZAPRASOWYWANIA LAMÓWKI NA 12 MM

Jest to przyrząd do zaprasowywania lamówki na szerokość 12 mm. Zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza równe zaprasowanie lamówki. Wystarczy wprowadzić lamówkę do prowadnika i następnie zaprasować żelazkiem. Szerokość lamówki przed zaprasowaniem - 24 mm, po zaprasowaniu - 12mm.

ZWIJACZ DO ZAPRASOWYWANIA LAMÓWKI NA 18 MM

Jest to przyrząd do zaprasowywania lamówki na szerokość 18 mm. Zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza równe zaprasowanie lamówki. Wystarczy wprowadzić lamówkę do prowadnika i następnie zaprasować żelazkiem. Szerokość lamówki przed zaprasowaniem - 36 mm, po zaprasowaniu - 18 mm.

ZWIJACZ DO ZAPRASOWYWANIA LAMÓWKI NA 25 MM

Jest to przyrząd do zaprasowywania lamówki na szerokość 25 mm. Zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza równe zaprasowanie lamówki. Wystarczy wprowadzić lamówkę do prowadnika i następnie zaprasować żelazkiem. Szerokość lamówki przed zaprasowaniem - 50 mm, po zaprasowaniu - 25 mm.

Producent:
TEXI
Typ produktu:
  • Zwijacz