Filtrowanie

Filtrowanie

Producent
Pasuje do
Zastosuj filtry

Bębenki i uchwyty szpulki do hafciarek

Haftowanie, czy to na potrzeby domowe, czy zarobkowo, stało się w ostatnim czasie bardzo popularne. Nic w tym dziwnego, wszak domowa hafciarka komputerowa lub maszyno-hafciarka daje ogromne możliwości. Zakup dobrej jakości maszyny to oczywiście podstawa, jednakże podczas intensywnego użytkowania dla zachowania żywotności maszyny niezbędna będzie systematyczna wymiana części. Bębenki i uchwyty szpulki do hafciarek to asortyment, w który niewątpliwie warto się zaopatrzyć, nawet już na etapie zakupu maszyny. Dzięki temu nawet w obliczu konieczności wymiany bębenka lub uchwytu szpulki nie będziesz musiała martwić się o nieterminowość. Zaoszczędź sobie czasu i nerwów.

Bębenki i uchwyty szpulki do hafciarek – dlaczego są takie ważne?

Wbrew pozorom bębenek i uchwyt szpulki mają duże znaczenie dla powodzenia haftu. Prawidłowo nawleczona nić podkładowa następnie umieszczana jest w bębenku hafciarki. Mimo iż nić ta nie jest widoczna od zewnątrz, a jedynie od wewnątrz, to jej jakość i prawidłowa konstrukcja decydują o jakości całego haftu. Warto zatem zadbać zarówno o sprawność samego bębenka i uchwytu, jak i jakość wykorzystywanej do haftowania nici. Szczególne znaczenie ma to wówczas, gdy haftujesz zawodowo. Doskonała jakość przełoży się na większą liczbę zleceń, a co za tym idzie, realne zyski. W naszej ofercie znajdziesz bębenki pasujące do modeli hafciarek i maszyno-hafciarek różnych firm. W zależności od wariantu model może oferować standardowe parametry lub zapewniać wyższe naprężenie nici dolnej.

Haftować możesz praktycznie wszystko. Z pewnością nie raz widziałaś ręczniki z wyhaftowanymi imionami małżonków czy dedykacją dla najbliższych np. z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca czy rocznicy ślubu. Haftowane elementy można także zauważyć na odzieży i to nie tylko firmowej, ale również osobistej. Firmy chcąc zagwarantować sobie rozpoznawalność marki, zlecają wyhaftowanie logo na czapkach z daszkiem, polarach czy torbach. Wśród osób prywatnych dużą popularnością cieszą się kwiatowe hafty na jeansach, poduszkach, obrusach czy na kurtkach, szczególnie w wiosennej odsłonie.

W jaką hafciarkę warto zainwestować

Domowa hafciarka to urządzenie, które pozwoli Ci błyskawicznie stworzyć oryginalną odzież czy niepowtarzalne ozdoby do domu. Dzięki niej stworzysz także wyjątkowe prezenty dla swoich bliskich, np. z okazji urodzin, imienin czy świąt bożonarodzeniowych. Hafciarka jednoigłowa to urządzenie, które do domowych zleceń z pewnością sprawdzi się doskonale. W tym miejscu z pewnością warto wspomnieć o Janome MEMORY CRAFT 500E, czyli nowoczesnej hafciarce, która daje wiele możliwości. Jest to model łatwy w obsłudze i intuicyjny. Jeśli zależy Ci na tworzeniu wielokolorowych, skomplikowanych haftów, to rozważ zakup hafciarki wieloigłowej np. Janome MB-7, Janome MB-4S lub TEXI IRIS 10. Wysokiej jakości modele zagwarantują Ci duże pole pracy, dużą ilość wbudowanych haftów, dostęp do kilku czcionek, możliwość odczytu specjalistycznych formatów czy możliwość obcinania nici pomiędzy obiektami tego samego koloru.

Ciekawą alternatywą jest maszyno-hafciarka, czyli 2 w 1, połączenie hafciarki domowej z maszyną wielofunkcyjną. Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla osób, które cenią sobie wygodę i funkcjonalność. W naszej ofercie znajdziesz modele topowych marek takich jak Brother, Janome oraz Redstar. Oferujemy hafciarki wraz z programami do tworzenia profesjonalnych haftów, co sprawia, że zakup urządzenia niesie ze sobą wiele możliwości. Wśród najpopularniejszych modeli wybieranych zarówno do domowego użytku, jak i zarobkowego tworzenia znaleźć można model Janome MC14000, Janome Skyline S9, Brother M280D, Brother Innov-is V7, Brother M280D oraz Janome MC15000. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem sklepu. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w nim idealną hafciarkę, świetnej jakości części zamienne i akcesoria, które otworzą przed Tobą wiele możliwości. Zapraszamy także do skorzystania z kursu obsługi programu hafciarskiego.