Filtrowanie
Do coverów/coverloków

Filtrowanie

Pasuje do
Zastosuj filtry

Części zamienne do Coverloków / Coverów

Jeśli zależy Ci na efektownym szyciu i wykańczaniu dzianin oraz materiałów elastycznych w warunkach domowych, to zakup coveru i coverloka z pewnością jest trafioną decyzją. Chcąc jednak zagwarantować sobie długoletnie korzystanie z tych urządzeń, warto zaopatrzyć się w dedykowane części do coverloków domowych . Dzięki systematycznej opiece nad sprzętem, konserwacji i wymianie części szycie delikatnych i rozciągliwych materiałów oraz wykończenie ściegiem drabinkowym nie będzie stanowiło żadnego problemu. Dostępne w naszym sklepie internetowym Szyj.pl części zamienne do coverloków zagwarantują Ci płynność pracy i 100% terminowość w realizacji podjętych zleceń np. na bluzy, podkoszulki, czy gustownej bielizny. Oferujemy części do najlepszych coverów i coverloków takich marek jak Brother, Elna, Janome, Juki czy Minerva.

Nowe części do coverloków domowych

Decydując się na zakup części do coverloków domowych w sklepie Szyj.pl, stawiasz na doskonałą jakość, która pozytywnie wpłynie nie tylko na długowieczność maszyny, ale również na efektywność Twojej pracy. W naszej ofercie znajdziesz jedynie produkty fabrycznie nowe, zgodne ze wszelkimi standardami i kompatybilne z posiadanym przez Ciebie urządzeniem. Zadbaliśmy o różnorodność, tak abyś miała pewności, że znajdziesz interesującą Cię część. Oferujemy między innymi noże górne i dolne, chwytacze, silniki oraz płytki ściegowe np. do takich maszyn jak Janome 1200D, Janome 2000CPX, Elna EasyCover, Elna 745 i 845. Na szczególną uwagę niewątpliwie zasługują noże górne i dolne do obcinania nadmiaru materiału oraz chwytacze, które biorą udział w procesie tworzenia pętelek podczas zszywania ściegiem drabinkowym.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że naszymi klientami są zarówno osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy z coverlokami oraz zestawem owerlok + cover, jednakże są także osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę. Z tego też względu przy każdej części zamiennej umieściliśmy informację, z jakim modelem covera lub coverloka współpracuje. Dodatkowo masz możliwość skonsultowania swojego wyboru z naszymi specjalistami. Z chęcią pomożemy Ci dobrać odpowiednie części do domowych coverloków .

Czym różni się cover od coverloka

Jeśli dopiero uczysz się obcowania z maszynami do szycia, to niewątpliwie takie nazwy jak cover, czy coverlok są dla Ciebie abstrakcyjne. Pierwsza z maszyn to urządzenie potrafiące wyłącznie szyć ściegami drabinkowymi, które są niezbędne do estetycznego podwijania krawędzi gotowych wyrobów, wykańczania i zszywania ze sobą materiałów. Zanim jednak przejdziemy do coverloka, to przyjrzymy się owerlokowi. Jest to maszyna przeznaczona do obrzucania materiału, czyli zabezpieczania jego krawędzi. Jest to także urządzenie wyposażone w nóż, który podczas szycia automatycznie odcina nadmiar materiału. Czym zatem jest coverlok? To połączenie covera i owerloka. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią każdy centymetr powierzchni użytkowej swojej pracowni.

Covery i coverloki od Szyj.pl

W sklepie internetowym Szyj.pl oprócz części zamiennych do coverloków oferujemy także wysokiej jakości maszyny. Nasz asortyment dobraliśmy w tej sposób, aby były to urządzenia, które będą służyć Ci przez wiele lat. Z tego też względu jesteśmy przekonani, że w naszym asortymencie znajdziesz cover lub coverlok, który sprosta wszystkim Twoim wymaganiom. Proponujemy maszyny łatwe w obsłudze, intuicyjne i wyposażone w wiele ułatwiających codzienną pracę funkcji. Jednym z modeli, obok których nie można przejść obojętnie jest coverlok Janome 1200D. To profesjonalny 2-, 3-, 4- lub 5-nitkowy owerlok, kapówka oraz stębnówka ze ściegiem łańcuszkowym oraz z możliwością szycia ściegami drabinkowymi. Imponująca jest także prędkość maszyny, która wynosi aż 1300 ściegów/min. Dzięki temu codzienna praca na nim jest łatwa i przyjemna. Producent wyposażył maszynę w możliwość szycia nawet 3 igłami, regulację docisku stopki, nożyk do obcinania nici na obudowie maszyny oraz regulację długości oraz szerokości ściegów. W naszym sklepie znajdziesz także do niego części zamienne.