Maszyna do szycia dla dziecka - jaką wybrać? LIPIEC 2021

Maszyna do szycia dla dziecka – jaką wybrać? Już na starcie zastanów się, czy maszyna do szycia dla dziecka ma być tylko zabawką? Czy chcesz sprezentować coś, co pomoże bezpiecznie rozwijać kreatywność i wyobraźnię dziecka?
Jeśli poszukiwana jest maszyna do szycia dla dzieci od 8 czy 10 lat, to śmiało możesz już myśleć o prawdziwej maszynie do szycia. Takiej z metalową konstrukcją, na prąd, ale przy tym bezpiecznej. Pomoże ona zaszczepić i rozwijać pasję twojego dziecka i będzie wyśmienitym prezentem.

Bezpieczna maszyna do szycia dla dzieci na prezent

Maszyna do szycia dla dzieci powinna być przede wszystkim bezpieczna.

RANKING MASZYN DO SZYCIA DLA DZIECKA - KTÓRA NAJLEPSZA?

My skłaniamy się po stronie zaszczepiania nowego, świetnego hobby, więc skupimy się na prawdziwych maszynach do szycia. Stworzyć rzetelny ranking maszyn do szycia dla dzieci jest rzeczą niemożliwą. Dobór odpowiedniej maszyny zależy od wieku dziecka, ale przede wszystkim od stopnia rozwinięcia posiadanych zdolności manualnych. Na etapie wyboru maszyny to jedna z najważniejszych rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę, żeby dobrze dopasować maszynę. Niezależnie od tego, którą maszynę do szycia dla dziecka wybierzesz, musisz też pamiętać, że szycie MUSI odbywać się pod czujnym okiem osoby dorosłej. Pomimo szeregu zabezpieczeń, to są prawdziwe maszyny do szycia, więc ostrożności nigdy za wiele.

Ostatnia aktualizacja zestawienia maszyn dla dzieci: LIPIEC 2021

Formularz pomocy w wyborze maszyny

Kliknij w baner i napisz, czego szukasz. Dostaniesz gotowe propozycje przygotowane w oparciu o Twoje potrzeby!

Formularz pomocy w wyborze maszyny

Kliknij w baner i napisz, czego szukasz. Dostaniesz gotowe propozycje przygotowane w oparciu o Twoje potrzeby!

MASZYNA DO SZYCIA DLA DZIECKA - PROPOZYCJE

Poniżej przedstawiamy modele maszyn, które z powodzeniem można wziąć pod uwagę wybierając maszynę do szycia dla dziewczynki lub chłopca. Opisaliśmy ich główne zalety, a pełny opis znajdziesz klikając na wybrane zdjęcie maszyny:

Maszyna do szycia Janome Juno J15R

Maszyna Juno J15R

JUNO J15R to najmłodsza propozycja w tym zestawieniu, ale debiutuje od razu na samej górze listy. Dlaczego? Ponieważ połączyła w sobie wszystkie najważniejsze cechy dobrej maszyny do szycia dla dzieci.
Przede wszystkim w wyposażeniu standardowym znajdziemy specjalną stopkę z podwójnym zabezpieczeniem przed ukłuciem. Jest zarówno drucik, który można było już zobaczyć w innych modelach, jak i specjalny kształt samej płozy stopki. Jest ona specjalnie wyprofilowana. To właśnie zadarty przód stopki stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed ukłuciem.

Bezpieczeństwo to jedno. Teraz kilka słów o wygodzie :) Juno J15R to model z chwytaczem rotacyjnym, co ma niebagatelny wpływ na wygodę i łatwość obsługi. Zdecydowanie ułatwia on proces nawlekania i sprawia, że maszyna pracuje ciszej. Do ułatwień należy również zaliczyć obecność nawlekacza igły. Dzięki niemu ostatni krok nawlekania, czyli nawlekanie igły, odbywa się szybko i sprawnie.
Polecamy ją jako pierwszą maszynę zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Pozwoli na bezproblemowe postawienie pierwszych kroków w świecie szycia, a wraz z rozwojem pasji, na realizację bardziej skomplikowanych projektów.

Dowiedz się więcej
o Juno J15R
Maszyna do szycia Janome Juno J15

Maszyna Juno J15

JUNO J15 - maszyna na dłużej. Bardzo mocna, a przy tym bezpieczna. Zabezpieczenie igły znajduje się w tym modelu w wyposażeniu standardowym. J15 jest bardzo odporna na błędy i jest dzięki temu często polecana dla osób początkujących oraz na warsztaty krawieckie. Prosta w obsłudze, kolorowa, uwielbiana nie tylko przez najmłodszych.
Ten model będziemy mogli spokojnie pożyczać od dziecka :) To pełnowymiarowa maszyna do szycia, z możliwością regulacji długości ściegu i szerokości zyg-zaka. Ma wszystkie niezbędne programy ściegowe, dzięki czemu jest to nie tylko świetna maszyna do szycia dla dzieci na start przygody z szyciem. To maszyna, która posłuży przez wiele lat i pozwoli rozwijać pasję szycia Twojego dziecka.

Dowiedz się więcej
o Juno J15
Maszyna do szycia Brother KD144S

Maszyna Brother KD144S

BROTHER KD144s – Little Angel, czyli mały aniołek. Dedykowana dla dzieci, kolorowa, z dodatkowymi naklejkami na panel przedni. Polecana dla nastolatków, ale seryjnie wyposażona w osłonę igły, która maksymalnie utrudnia przedostanie się palców pod igłę. Wyposażona w podstawowe ściegi, niezbyt ciężka i łatwa w obsłudze.
Po opanowaniu podstaw szycia na maszynie raczej niezbędna będzie zmiana Brothera na bardziej zaawansowany i mocniejszy model. Decydując się na ten model powinniśmy mieć to na uwadze. Jeśli już teraz dziecko wykazuje duże zdolności manualne lub pierwsze szlify z obsługi maszyny ma już za sobą, można pomyśleć o maszynie, która wystarczy na dłużej.

Dowiedz się więcej
o Brother KD144s
Maszyna do szycia Texi Joy 13

Maszyna Texi Joy 13

TEXI JOY 13 – idealna zarówno dla tych pragnących rozpocząć swoją przygodę z szyciem, jak i dla tych, którzy już odkryli w sobie szyciową pasję. Maszyna sterowana jest mechanicznie i wyposażona w 13 programów ściegowych. Jest mocna i poradzi sobie z większością materiałów.
Model dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. Podstawowe wyposażenie, które znajduje się w kartonie z maszyną pozwoli obsłużyć wszystkie programy ściegowe. Bez problemu można też dobrać dodatkowe stopki oraz pozostałe akcesoria, jak np. stolik powiększający pole pracy. Polecana dla dzieci do nauki szycia. Jej funkcjonalność pozwoli jednak rozwinąć krawieckie zdolności, bez konieczności zmiany maszyny na inny model.

Dowiedz się więcej
o Texi Joy 13
Maszyna do szycia Minerva One F

Maszyna Minerva One F

MINERVA ONE F to jedna z propozycji maszyn do szycia dla dzieci od Minervy. Wersja skierowana kolorystycznie dla dziewczynek, ale jest też odpowiednik niebieski, jeśli odcień różowy się nie spodoba :) (Minerva One G).
W tym przypadku, podobnie jak w Brotherze, po opanowaniu podstaw szycia na maszynie, model będzie wymagał wymiany na bardziej zaawansowany i mocniejszy. Minervy z serii ONE wyposażone są w podstawowe rodzaje ściegów i możliwość regulacji ich długości. Nie ma tu seryjnie zamontowanego zabezpieczenia przed ukłuciem, ale można je z powodzeniem dokupić.

Dowiedz się więcej
o Minerva One F
Maszyna do szycia Janome Juno J30

Maszyna Juno J30

JUNO J30 - a może maszyna komputerowa? To wart zastanowienia pomysł jeśli już wiesz, że kupujesz maszynę dla dziecka, które bakcyla szyciowego już złapało. Tu pojawia się JUNO J30. Nie da się ukryć, że to maszyna dużo wygodniejsza i łatwiejsza w obsłudze, szczególnie dla osób początkujących. Spośród wszystkich udogodnień wymienimy tu regulację prędkości szycia za pomocą suwaka, która zdecydowania ułatwia opanowanie szybkości pracy maszyny, co dla początkujących jest nie lada wyzwaniem.
Obsługa za pomocą przycisków funkcyjnych, automatyczne funkcje, większy wybór programów ściegowych, powodują, że o tym modelu również możemy myśleć w kontekście przyszłości. Juno J30 nie będzie trzeba wymieniać po zdobyciu pierwszych umiejętności i doświadczeń. To maszyna do szycia nie tylko dla dzieci.

Dowiedz się więcej
o Juno J30
Stopka z zabezpieczeniem przed ukłuciem 749522005 JANOME

Stopka 749522005 JANOME

Stopka z dodatkowym zabezpieczeniem. Nie jest to maszyna, ale postanowiliśmy umieścić ją w tym miejscu, ponieważ pozwala ona na duży komfort rodzica i, przede wszystkim, bezpieczeństwo dziecka podczas pracy na maszynie. Stopkę 749522005 JANOME można zastosować niemal do każdej maszyny do szycia. Współpracuje z maszynami zarówno z chwytaczem rotacyjnym jak i wahadłowym.
To stopka, która maksymalnie utrudni włożenie palców pod igielnicę..

Dowiedz się więcej
o stopce

MASZYNA DLA DZIECKA - PODSUMOWANIE

Prezent dla dziecka nie musi być zabawką :) Zakup maszyny do szycia dla dzieci to świetny pomysł. To przykład na to, że radość i zabawa, których niewątpliwie dostarczy maszyna do szycia mogą być początkiem drogi do wyjątkowego hobby i rozwoju zdolności dziecka.
Powyższe propozycje to maszyny łatwe w obsłudze, w miłej dla oka dziecka, żywej kolorystyce i przede wszystkim bezpieczne (jeśli nie ma w zestawie osłony palca, koniecznie dobierz pasującą!).

Naszą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się bardzo chętnie. Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje lub odpowiedzi na pytania, koniecznie skontaktuj się z nami :)
Do Twojej dyspozycji jest nasz numer telefonu 618420330 oraz adres mailowy info.szyj@maszynosfera.pl. Z przyjemnością pomożemy! Zapraszamy!

Polecamy w SZYJ.PL
Maszyna do szycia Juno J15R plus torba na maszynę 1%
.JUNO J15R + TORBA
708.99  Cena brutto: 699.00 
Stopka uniwersalna z zabezpieczeniem palców
749522005 JANOME
Cena brutto: 47.99 
Maszyna do szycia dla dzieci Brother KD144S
Brak w magazynie
BROTHER KD144S
Cena brutto: 480.00 
Maszyna do szycia JUNO J15
Brak w magazynie
JUNO J15
Cena brutto: 699.00 
Stolik powiększający pole pracy - mały (E1015, J15, Elna Sew, Elna 220, Elna 240)
306502004 JANOME
Cena brutto: 101.35 
Maszyna do szycia Juno J15 z torbą 1%
.JUNO J15 + TORBA
778.99  Cena brutto: 769.00 
Maszyna do szycia Minerva One F
Brak w magazynie
.MINERVA ONE F
Cena brutto: 449.00 
Maszyna do szycia Juno J30 ze stolikiem 2%
.JUNO J30 + STOLIK
1618.99  Cena brutto: 1579.00 
Osłona igły - zabezpieczenie przed ukłuciem
687803101 JANOME
Cena brutto: 9.90 
Osłona igły (ochrona palca)
FGOP
Cena brutto: 10.59