Maszyna do szycia dla dziecka - jaką wybrać?

Maszyna do szycia dla dziecka – jaką wybrać? Już na starcie zastanów się, czy maszyna do szycia dla dziecka ma być tylko zabawką? Czy chcesz sprezentować coś, co pomoże bezpiecznie rozwijać kreatywność i wyobraźnię dziecka?
Jeśli poszukiwana jest maszyna do szycia dla dzieci od 8 czy 10 lat, to śmiało możesz już myśleć o prawdziwej maszynie do szycia. Takiej z metalową konstrukcją, na prąd, ale przy tym bezpiecznej. Pomoże ona zaszczepić i rozwijać pasję twojego dziecka i będzie wyśmienitym prezentem.

Bezpieczna maszyna do szycia dla dzieci na prezent

Maszyna do szycia dla dzieci powinna być przede wszystkim bezpieczna.

RANKING MASZYN DO SZYCIA DLA DZIECKA - KTÓRA NAJLEPSZA?

My skłaniamy się po stronie zaszczepiania nowego, świetnego hobby, więc skupimy się na prawdziwych maszynach do szycia. Stworzyć rzetelny ranking maszyn do szycia dla dzieci jest rzeczą niemożliwą. Dobór odpowiedniej maszyny zależy od wieku dziecka, ale przede wszystkim od stopnia rozwinięcia posiadanych zdolności manualnych. Na etapie wyboru maszyny to jedna z najważniejszych rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę, żeby dobrze dopasować maszynę. Niezależnie od tego, którą maszynę do szycia dla dziecka wybierzesz, musisz też pamiętać, że szycie MUSI odbywać się pod czujnym okiem osoby dorosłej. Pomimo szeregu zabezpieczeń, to są prawdziwe maszyny do szycia, więc ostrożności nigdy za wiele.

Formularz pomocy w wyborze maszyny

Kliknij w baner i napisz, czego szukasz. Dostaniesz gotowe propozycje przygotowane w oparciu o Twoje potrzeby!

Formularz pomocy w wyborze maszyny

Kliknij w baner i napisz, czego szukasz. Dostaniesz gotowe propozycje przygotowane w oparciu o Twoje potrzeby!

MASZYNA DO SZYCIA DLA DZIECKA - PROPOZYCJE

Poniżej przedstawiamy modele maszyn, które z powodzeniem można wziąć pod uwagę wybierając maszynę do szycia dla dziewczynki lub chłopca. Opisaliśmy ich główne zalety, a pełny opis znajdziesz klikając na wybrane zdjęcie maszyny:


Maszyna do szycia Janome Juno J15

JUNO J15 - maszyna na dłużej. Bardzo mocna, a przy tym bezpieczna. Zabezpieczenie igły znajduje się w tym modelu w wyposażeniu standardowym. J15 jest bardzo odporna na błędy i jest dzięki temu często polecana dla osób początkujących oraz na warsztaty krawieckie. Prosta w obsłudze, kolorowa, uwielbiana nie tylko przez najmłodszych (seria J od Juno, to szereg kolorowych maszyn, o których jeszcze wspomnimy w tym zestawieniu). Dowiedz się więcej o JUNO J15.

Maszyna do szycia Brother KD144S

BROTHER KD144s – Little Angel, czyli mały aniołek. Dedykowana dla dzieci, kolorowa, z dodatkowymi naklejkami na panel przedni. Polecana dla nastolatków, ale seryjnie wyposażona w osłonę igły, która maksymalnie utrudnia przedostanie się palców pod igłę. Wyposażona w podstawowe ściegi, niezbyt ciężka i łatwa w obsłudze. Po opanowaniu podstaw szycia na maszynie raczej niezbędna będzie zmiana na bardziej zaawansowany i mocniejszy model. Dowiedz się więcej o BROTHER KD144s.

Maszyna do szycia Elna Sew Zebra

ELNA SEW GREEN/ZEBRA/FUN – prawdziwy wybór kolorów :) Modele z serii Elna Sew występują w kilku odmianach kolorystycznych, dzięki czemu można wybrać najbardziej odpowiednie. Zielona, różowa, a może w „zeberkę”? Wszystkie prezentują się świetnie i są zbliżone funkcjami do wspomnianej wyżej J15. Nie ma w zestawie z maszyną zabezpieczenia na palec, ale można bez problemu dobrać dodatkowo odpowiednią osłonę i zabezpieczyć palce dziecka. Mocna wytrzymała seria maszyn, odporna na błędy. Decydując się na jedną z nich, nie będzie trzeba tak szybko zmieniać maszyny na wyższy model. Dowiedz się więcej o serii ELNA SEW.

Maszyna do szycia Janome Juno J30

JUNO J30/J100 - a może maszyna komputerowa? To wart zastanowienia pomysł jeśli już wiesz, że kupujesz maszynę dla dziecka, które bakcyla szyciowego już złapało. Tu pojawia się wspomniana już w tym zestawieniu seria maszyn od Juno – J30 i J100. Nie da się ukryć, że to maszyny dużo wygodniejsze i łatwiejsze w obsłudze, szczególnie dla osób początkujących. Spośród wszystkich udogodnień wymienimy tu regulację prędkości szycia za pomocą suwaka, która zdecydowania ułatwia opanowanie szybkości pracy maszyny, co dla początkujących jest nie lada wyzwaniem. Dowiedz się więcej o Juno J30 oraz Juno J100

MASZYNA DLA DZIECKA - PODSUMOWANIE

Prezent dla dziecka nie musi być zabawką :) Zakup maszyny do szycia dla dzieci to świetny pomysł. To przykład na to, że radość i zabawa, których niewątpliwie dostarczy maszyna do szycia mogą być początkiem drogi do wyjątkowego hobby i rozwoju zdolności dziecka.
Powyższe propozycje to maszyny łatwe w obsłudze, w miłej dla oka dziecka, żywej kolorystyce i przede wszystkim bezpieczne (jeśli nie ma w zestawie osłony palca, koniecznie dobierz pasującą!).

Naszą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się bardzo chętnie. Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje lub odpowiedzi na pytania, koniecznie skontaktuj się z nami :)
Do Twojej dyspozycji jest nasz numer telefonu 618420330 oraz adres mailowy info.szyj@maszynosfera.pl. Z przyjemnością pomożemy! Zapraszamy!