Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 99
  • 499
Producent
Typ produktu
Pasuje do
Zastosuj filtry

Stoliki i stojaki na nici

Stojak na nici do hafciarki lub maszyno-hafciarki to produkt, który niewątpliwie jest potrzebny zarówno podczas klasycznego szycia, jak i haftowania. Jeśli na maszynę, jaką posiadasz, nie pasują szpulki duże ani średnie, a nie chcesz korzystać z miniaturowych odpowiedników, to koniecznie zaopatrz się w jeden z proponowanych przez nas stojaków na nici. Ten wybór pozytywnie wpłynie na efektywność i komfort Twojej codziennej pracy. Zależy Ci na uzyskaniu kompleksowej i fachowej porady? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Z chęcią pomożemy Ci w wyborze najlepszych produktów ze sklepu Szyj.pl.

Stojaki na nici do maszyny Janome

Proponowane przez nas stojaki na nici do maszyny różnią się między sobą głównie typem i liczbą szpulek, jakie można na nim umieścić. W zależności od wariantu, na jaki się zdecydujesz, stojak może być na 2 szpulki lub na 5 dużych szpulek. Jakie korzyści płyną z używania stojaka? Przede wszystkim zwiększy się efektywność Twojej pracy, jeśli szyjesz samodzielnie w domu, lub pracy Twoich pracowników, jeśli prowadzisz zakład krawiecki. Możliwość jednoczesnego korzystania z małych i dużych szpulek to ogromna wygoda nie tylko podczas samego szycia czy haftowania, ale również przy wymianie nici na inny kolor.

Stojaki na duże szpulki są dedykowane do konkretnych modeli hafciarek i maszyno-hafciarek. Bez większych problemów dopasujesz stojak na popularne modele takich producentów jak JAnome, Elna czy Brother. Jeśli nie masz pewności, czy konkretny stojak na nici będzie odpowiedni do Twojej maszyny, to koniecznie skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Z chęcią doradzimy.

Stoliki powiększające pole pracy oraz stoliki stabilizujące do hafciarek

W ramach asortymentu sklepu Szyj.pl proponujemy także profesjonalne, ułatwiające codzienną pracę stoliki powiększające pole pracy. Proponowane modele pasują do maszyn Brother oraz Janome. Tego typu produkt jest doskonałym rozwiązaniem podczas haftowania dużych powierzchni. Stoliki wyposażone zostały w odchylane nóżki, które w łatwy sposób można złożyć i rozłożyć. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji wysokości stolika. W zależności od wybranego modelu wymiary stolika to 44 x 28, 49 x 29, 53 x 32, oraz 50 x 30,5 cm.

Stoliki stabilizujące do hafciarek to również produkty, które sprawiają, że codzienna praca jest miła i przyjemna. Stolik redukuje wibracje powstałe podczas pracy oraz ułatwia pracę z ciężkimi i dużymi materiałami. Stoliki kompatybilne są m.in. z modelami Janome MB-4, MB-4S oraz MB-7. Zachęcamy do zapoznania się także z ofertą hafciarek i maszyno-hafciarek. Proponowane modele to znakomite maszyny łączące w sobie nowoczesny design i funkcjonalność. Dzięki nim wyhaftujesz przeróżne napisy, logotypy i grafiki.

Akcesoria przydatne w małym i dużym zakładzie krawieckim

Wysokiej jakości maszyny do szycia i haftowania to rzecz jasna podstawa działalności każdego zakładu krawieckiego. Przydatne będą również stabilizatory, stoliki powiększające pole pracy czy stojaki na nici do maszyny, jednakże to nie wszystko. Przy codziennej pracy nad szybkimi i tym bardziej wymagającymi projektami z pewnością przydadzą się cęgi do robienia otworów oraz nabijania zatrzasków na tkaninie lub grubym papierze. Podczas haftowania niezbędne okażą się tamborki, nici hafciarskie oraz stabilizatory. Jeśli Twoją pasją jest tworzenie patchworków, to w naszej ofercie także znajdziesz wiele interesujących akcesoriów, w tym dostępne w wielu rozmiarach linijki z podziałką calową lub centymetrową oraz zaznaczonymi kątami 30, 45 i 60 stopni.

Naszych aktualnych i przyszłych klientów zapraszamy także do odwiedzenia naszej strefy okazji. Możesz tam znaleźć wysokiej jakości zestawy stopek do ściegu prostego, pikowania, szycia patchworków oraz przyszywania koralików i ozdobnych sznurków. Twojej uwadze przedstawiamy także zestawy do quiltingu, haftowania oraz pikowania. Wszystkie udostępniamy z bardzo dużym rabatem sięgającym nawet 60%. Jeśli jesteś na początku swojej przygody z szyciem, polecamy zestawy do szycia składające się w zależności od wybranego pakietu z zestawu igieł uniwersalnych Schmetz, zestawu 5 szpulek nici, nożyczek, obcinaczek do nitek, magnetycznej poduszek do igieł i szpilek, pisaka krawieckiego, kredy samoznikającej czy miary krawieckiej. Bez względu na to, czy jesteś na początku swojej drogi z szyciem, czy Twoje umiejętności pozwoliły Ci już zyskać uznanie na lokalnym rynku, polecamy Ci nasze wpisy na blogu. Dowiesz się z nich, którą maszynę do szycia wybrać do pracy chałupniczej, który owerlok jest najlepszy, jakie nożyczki wybrać, aby zapewnić sobie komfort pracy oraz jakie są najbardziej przydatne funkcje maszyn. Zapraszamy do lektury!