Filtrowanie

Filtrowanie

Producent (1)
Gwarancja
Regulacja docisku stopki
Maksymalne pole haftu
Wolne ramię
Menu w j. polskim
Regulacja szerokości ściegów
Zastosuj filtry
BROTHER NV880E
Cena: 7970.00 
BROTHER M380D
Cena: 4790.00 
BROTHER M340ED
Cena: 3450.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.BROTHER F440E
Cena: 5590.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.BROTHER V5 LE
Cena: 19990.00 
.BROTHER VR
Cena: 22590.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.BROTHER PR-680W
Cena: 43990.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER V3LE
Cena: 13999.00 
.BROTHER PR1055X
Cena: 52900.00 

Brother to jedna z czołowych marek na rynku krawieckim. Poza uniwersalnymi maszynami do szycia produkuje także wysokiej jakości maszyno-hafciarki i hafciarki Brother. Są to urządzenia przeznaczone do haftowania czyli ozdabiania tkanin różnymi wzorami, motywami, nanoszenia na nie logotypów marek, aplikacji na materiałach różnego typu. Znajdują zastosowanie głównie w punktach usługowych, lecz bywają też wykorzystywane przez niektórych hobbystów. W sklepie SZYJ.PL maszyno-hafciarki Brother i Brother hafciarki są dostępne w wielu wersjach, w tym także typowo przemysłowych. Modele te różnią się znacznie bardziej rozbudowanymi możliwościami, a co za tym idzie, także ceną. W razie potrzeby zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym pomagamy wybrać maszyno-hafciarki oraz hafciarki najlepiej dopasowane do ich oczekiwań.

Brother maszyno-hafciarki i hafciarki - co to za urządzenia?

Piękne haftowane wzory na odzieży i innych wyrobach tekstylnych to zasługa profesjonalnego sprzętu. Należą do niego m.in. maszyno-hafciarki Brother i same, wyspecjalizowane hafciarki. Są to urządzenia, których głównym celem nie jest szycie materiału, a ozdabianie go i znakowanie. Wyspecjalizowana hafciarka Brother to maszyna, która jest przystosowana do nanoszenia nici na materiał w taki sposób, by oddać zaprojektowane cyfrowo wzory - od prostych kształtów, przez monogramy, napisy, logotypy po skomplikowane kreacje. Każda Brother hafciarka oferuje zbiór gotowych do wykorzystania wzorów, zapisanych w jej pamięci jak i daje możliwość wgrania nowych, własnych wzorów. Natomiast maszyno-hafciarka Brother łączy w sobie funkcje klasycznych, domowych maszyn do szycia z hafciarkami - to urządzenie w 2 w 1. 

Brother - maszyno-hafciarki dla każdego

Solidność i wydajność charakteryzująca maszyno-hafciarki Brother to cecha istotna dla każdego użytkownika tych urządzeń. W zależności od ceny maszyno-hafciarki Brother znajdują zastosowanie w prywatnych domach lub przemysłowych szwalniach i hafciarniach. Będąc maszyną wielofunkcyjną, maszyno-hafciarka Brother doskonale zastąpi domową maszynę do szycia, dając przy tym opcję okazjonalnego haftowania. Pozwoli też rozwijać umiejętności i sprawi wiele radości możliwością zdobienia materiału. Niemniej, to także rewelacyjny pomysł do niewielkiego punktu krawieckiego. Będzie niezastąpiona w rękach osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Dobra Brother maszyno-hafciarka pozwoli rozszerzyć katalog usług o zdobienie lub tworzenie projektów własnych. Najwyższej jakości maszyno-hafciarki to urządzenia nadające się do wykorzystania również w większych zakładach krawieckich.

Brother hafciarka - gdzie znajdzie zastosowanie?

W domowym użytku hafciarka Brother jest urządzeniem do urozmaicania posiadanych ubrań, projektowania ozdobnych dodatków, personalizowania wyrobów tekstylnych. Z pewnością sprawdzi się w domach z dziećmi i spodoba się osobom lubiącym oryginalne zdobienia. Będzie także przydatna w pracowni projektowej lub w punkcie usługowym wykonującym same hafty na gotowym materiale. Przede wszystkim jednak profesjonalne hafciarki Brother są istotnym elementem wyposażenia większych szwalni i zakładów krawieckich. Można na nich tworzyć ozdobne aplikacje na ubrania oraz wzory personalizujące i znakujące ubrania, odzież firmową czy wyposażenie jak np. ręczniki, poszewki poduszek. Warto więc precyzyjnie wybierać hafciarki, żeby nadawały się do wykonywania określonego typu zadań. Istotny jest np. dobór modelu z odpowiednio dużym polem haftu.

Maszyno-hafciarki i hafciarki Brother - sklep SZYJ.PL i jego oferta

Nasz sklep oferuje maszyno-hafciarki Brother i hafciarki Brother w szerokim zakresie cenowym. Typowo domowe modele dostaniesz już za niewiele ponad 4000 zł. Najbardziej zaawansowane Brother maszyno-hafciarki przeznaczone do użytku przemysłowego mogą kosztować nawet 20 tysięcy złotych lub więcej. Poza tym w sklepie SZYJ.PL znajdziesz hafciarki Brother bez funkcji zwykłej maszyny. To urządzenia bardziej wyspecjalizowane i idealne przede wszystkim dla miłośników haftowania lub do użytku profesjonalnego. Podobnie jak w przypadku maszyn wielofunkcyjnych, hafciarki Brother miewają ceny sięgające kilkudziesięciu tysięcy złotych. Bez problemu znajdziesz jednak model dobry do domu, w cenie niższej niż 4000 zł. Wszystkie produkty są objęte gwarancją i opcją serwisowania na terenie całego kraju.