Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1999
  • 5129
Producent
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Wolne ramię (1)
Regulacja docisku stopki
Przeplot
Zastosuj filtry
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 2000CPX
3399.00  Cena: 3059.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME CP3000P
5699.00  Cena: 5129.00 
BROTHER CV3440
Cena: 2580.00 
6%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER CV3550
3059.99  Cena: 2880.00 
MINERVA M2000C
Cena: 1999.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
MINERVA M5000CL
Cena: 3499.00 

Coverlocki to maszyny wyraźnie ułatwiające prace krawieckie. Podnoszą jakość wyrobów tekstylnych, pozwalając na ich estetyczne wykończenie. Wybierając coverlocki z wolnym ramieniem, dodatkowo podnosisz wygodę własnej pracy. Element pozwalający na bezproblemowe szycie po obwodzie jest doskonałym rozwiązaniem przy wykańczaniu nogawek, rękawów, ale też do szycia małych części garderoby, np. ubrań dziecięcych. Korzystając z coverlocka z wolnym ramieniem, możesz zabezpieczać krawędzi przed pruciem lub zszywać materiały. W naszym sklepie oferujemy covery i coverloki z wolnym ramieniem produkowane przez uznane firmy, mające doświadczenie w branży i świetnie znające się na szyciu. Wśród najchętniej wybieranych pozycji proponujemy solidne i funkcjonalne covery Janome oraz Brother.

Co wyróżnia coverlok z wolnym ramieniem?

Maszyny funkcyjne, jak covery i coverlocki, są doskonałym uzupełnieniem pracowni krawieckiej. Określenie “wolne ramię” w przypadku maszyn do szycia odnosi się do możliwości odczepienia fragmentu obudowy, żeby uzyskać miejsce na wsunięcie np. rękawa i szycie go dookoła po obwodzie. Dzięki odczepieniu fragmentu obudowy łatwiej jest szyć elementy takie jak nogawki, mankiety. Wystarczy przesuwać materiał wokół ramienia, bez potrzeby ciągłego wywijania materiału. W rezultacie coverlock z wolnym ramieniem daje estetyczne obszycie na skraju materiału. Krótko ujmując: wolne ramię ma ułatwić i przyspieszyć pracę z niektórymi elementami odzieży.

Gdzie sprawdzają się coverlocki z wolnym ramieniem?

Specyfika szycia sprawia, że coverlock z wolnym ramieniem sprawdzi się przede wszystkim dla osób, które na co dzień zajmują się szyciem odzieżowym. Wielokrotnie powtarzające się czynności takie jak wykończenie rękawów, doszywanie mankietów będą wyraźnie ułatwione. Z reguły po takie maszyny sięgają chałupnicy, prowadzący małe pracownie i atelier, jednak nic nie stoi na przeszkodzie żeby wyposażyć swój hobbystyczny, domowy park maszynowy o dobry coverlock z wolnym ramieniem

Coverlocki z wolnym ramieniem w sklepie SZYJ.PL

W naszym sklepie dostępne są coverlocki z wolnym ramieniem oferowane przez najlepszych producentów. W ofercie znajdziesz modele marki Janome czy Brother. Wszystkie one są konstruowane z myślą zarówno o pasjonatach, jak i profesjonalistach. W kompletach z samymi maszynami dostajesz też zestaw przydatnych akcesoriów. Zależnie od szczegółowych parametrów coverlocków i coverów, ich ceny wahają się od ok. 2000 do niemal 5000 zł. Funkcje, w jaki są wyposażone coverlocki z wolnym ramieniem, to przede wszystkim precyzyjny transporter różnicowy (dyferencjał), możliwość regulacji gęstości ściegu, cenna jest również możliwość ręcznej regulacji siły nacisku stopki. W każdym z urządzeń tego rodzaju można szyć z zastosowaniem 1, 2 lub 3 igieł uzyskując różne warianty ściegów. Różnicę możesz dostrzec również w dodatkowym oprzyrządowaniu, jakie jest dostępne do maszyn tego typu. Wiodące marki posiadają w swojej ofercie dodatki takie jak specjalne lamowniki i zwijacze.