Filtrowanie

Filtrowanie

Producent (1)
Polecane
Gwarancja
Maksymalne pole haftu
Zastosuj filtry

Japońska marka Happy to bez wątpienia jedna z najsłynniejszych i najbardziej cenionych firm produkujących hafciarki przemysłowe. Happy tworzy zarówno niewielkie hafciarki sprawdzające się w jednoosobowych punktach usługowych, jak i wielkogabarytowe maszyny przeznaczone do użytku w zakładach produkcyjnych. W naszym sklepie znajdziesz hafciarki przemysłowe Happy w kilku odsłonach. Każda z nich to model świetnie wyposażony, dający możliwość tworzenia rozmaitych haftów w wielu kolorach. Modele znanej marki posiadają szereg udogodnień, dzięki którym praca przebiega jeszcze szybciej i sprawniej. Wieloigłowe hafciarki przemysłowe Happy to maszyny idealne dla profesjonalistów działających w branży krawieckiej i zdobniczej. Każdy model jest objęty gwarancją i możliwością serwisowania na terenie całej Polski.

Gdzie sprawdzi się hafciarka przemysłowa Happy?

Happy to hafciarki przemysłowe, które znajdą zastosowanie w wielu miejscach. Nawet te najprostsze modele to sprzęt doskonały dla hobbystów i osób uczących się krawiectwa, wiążących przyszłość z tą dziedziną. Będą cennym dodatkiem do klasycznych maszyn do szycia. Nowoczesna Happy hafciarka przemysłowa to jednak przede wszystkim maszyna będąca nieocenionym uzupełnieniem wyposażenia zakładów produkcyjnych. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie tworzy się ubrania i inne wyroby tekstylne zdobione haftami. Prostsze modele są świetnym wyborem do mniejszych, w tym jednoosobowych pracowni, a te złożone podołają intensywnej eksploatacji przemysłowej. Poza tym hafciarka przemysłowa Happy przyda się w punktach usługowych. Może być pomocna w agencjach marketingowych jako sprzęt do zdobienia gadżetów firmowych, ale znajdzie też zastosowanie w sklepach z pamiątkami możliwymi do personalizacji.

Hafciarki przemysłowe Happy - cena maszyn przemysłowych

Typowe hafciarki przemysłowe wieloigłowe to maszyny o zaawansowanym mechanizmie. Mają być szybkie, niezawodne i precyzyjne. Nic więc dziwnego, że hafciarki przemysłowe Happy mają cenę wyraźnie wyższą niż te uniwersalne urządzenia przeznaczone do użytku amatorskiego. Większość nowoczesnych hafciarek przemysłowych to wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wyspecjalizowane urządzenia są bogate w funkcje dodatkowe, podnoszące jakość pracy. Warto wspomnieć m.in. o długim wąskim ramieniu umożliwiającym haftowanie nawet w trudno dostępnych miejscach jak rękawki czy kieszonki. Dodatkowo maszyny posiadają usprawnienia podnoszące jakość wykonywanego haftu jak np. redukcja drgań. Ze względu na poziom złożoności możliwych do wykonania haftów oraz szybkość pracy Happy to hafciarki przemysłowe polecane najbardziej wymagającym klientom szukającym sprzętu do zadań specjalnych.

Hafciarki przemysłowe Happy - sklep SZYJ.PL i jego oferta

W SZYJ.PL dostępne są hafciarki przemysłowe doskonałe do wyposażenia zakładów szwalniczych oraz punktów usługowych zajmujących się wyłącznie wyszywaniem. Każda oferowana hafciarka przemysłowa Happy to profesjonalna maszyna dostosowana do intensywnej, wielogodzinnej pracy na najwyższych obrotach. Poszczególne proponowane wersje różnią się jednak takimi parametrami jak liczba wkłuć na minutę czy liczba nici, którymi jednorazowo szyją. Poza tym każdy model posiada z reguły inne maksymalne pole haftu. Standardową opcją są już natomiast wyświetlacze LCD, które ułatwiają sprawną obsługę urządzenia. Zwracając uwagę na wszystkie kwestie praktyczne, szybciej ustalisz, która Happy hafciarka przemysłowa jest odpowiednia dla Twojego biznesu.