Filtrowanie

Filtrowanie

Producent
Typ produktu
Model plotera
Zastosuj filtry
SILH-BLADE-1MM
Cena: 120.00 
 Mata do ploterów Silhouette Cameo 4 (12" x 24"), fig. 1
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
SILH-CUT-MAT-24-3T
Cena: 99.00 
CRICUT 093573682278
Cena: 132.59 
 Folia transferowa Silhouette Oratape, fig. 1
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
SILH-O12-TAPE
Cena: 47.99 
SILH-TOOL-02-3T
Cena: 27.99 
SILH-PEN-GL-3T-B
Cena: 34.00 
 Zestaw startowy do stempli Silhouette, fig. 1
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
SILH-KIT-STAMP-3T
Cena: 150.00 
SILH-KIT-ADHESIVE-3T
Cena: 100.00 
SILH-PEN-NEO-B
Cena: 34.00 
SILH-PEN-NAT-B
Cena: 34.00 
SILH-KIT-SILK
Cena: 180.00 
SILH-KIT-VINYL-2
Cena: 180.00 
SILH-BLADE-ROTARY
Cena: 175.00 
SILH-TOOL-ADAPT-SET
Cena: 21.99 
SILH-BLADE-2MM
Cena: 130.00 
WRMK 661091
Cena: 130.00 
CRICUT 093573389061
Cena: 49.00 
SILH-TOOL-03-3T
Cena: 34.99 
SILH-TOOL-KIT
Cena: 99.00 
SILH-COVER-CAM4-PNK
Cena: 35.99 
 Etui na ploter Silhouette Cameo 4 (czarne), fig. 1
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
SILH-COVER-CAM4-BLK
Cena: 35.99 
SILH-COVER-CAM4-BLU
Cena: 35.99 
SILH-TOOL-01-3T
Cena: 34.99 
SILH-PEN-HOLDER-C4
Cena: 47.99 
SILH-BLADE-AUTO-2
Cena: 67.00 
SILH-BLADE-3-3T
Cena: 65.00 
 Zestaw mazaków Silhouette - 8 kolorów, fig. 1
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
SILH-PEN-START-3T-B
Cena: 49.00 
SILH-PEN-MTL2-B
Cena: 34.00 
SILH-KIT-PEN2-B
Cena: 99.00 
 Mata do ploterów Silhouette Cameo 4 (12" x 24"), fig. 1
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
SILH-NICAPA-30x60
Cena: 69.00 
.CADXRBKIT1
Cena: 280.00 
 Mata standardowa (duża) do ploterów Brother ScanNcut CM, fig. 1
12%
Do schowka  Porównaj 
CAMATSTD24
169.00  Cena: 149.00 
 Mata do skanowania (mała) do ploterów Brother ScanNcut CM, fig. 1
17%
Do schowka  Porównaj 
CAMATS12
143.00  Cena: 119.00 

Dodatki do ploterów

Dodatki do ploterów, takie jak noże, pisaki, uchwyty, maty, podkłady, rakle, pincety oraz akcesoria do dżetów, wytłaczania czy złocenia umożliwiają wykonywanie oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju projektów. Można korzystać z nich w małych firmach działających w branży reklamowej, artystycznej i poligraficznej, pracowniach artystycznych, szkołach i przedszkolach, a także w domowym zaciszu. Akcesoria dostępne w naszym asortymencie w połączeniu z wysokiej jakości, nowoczesnym ploterem tnącym oferują niemal nieograniczone możliwości twórcze. Jeśli potrzebujesz pomocy w skompletowaniu dodatków do Twojego modelu plotera, skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.

Dodatki do ploterów od renomowanych producentów

Dodatki do ploterów dostępne w asortymencie sklepu internetowego Szyj.pl pochodzą bezpośrednio od renomowanych producentów. Możesz mieć więc pewność, że spełniają obowiązujące standardy i wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. Wśród oferowanych produktów znajdziesz m.in. maty i podkłady, noże, pisaki oraz uchwyty. Maty ze słabym klejem przeznaczone do ploterów marki Brother są niezastąpione podczas cięcia papieru ksero, do scrapbookingu, welinowego, plakatowego, kartonu i folii. Natomiast maty standardowe sprawdzają się świetnie podczas cięcia żelowych i plastikowych arkuszy, pianek i gąbek, balsy, a także folii magnetycznej i winylowej. Proponujemy Ci także szeroki wybór noży standardowych, do cienkich i grubych materiałów oraz duże zestawy pisaków znikających, kompatybilnych z ploterami Brother ScanNCut.

Profesjonalne akcesoria do ploterów

Naszą ofertę akcesoriów do ploterów tworzą także wysokiej jakości pincety, rakle oraz zestawy narzędzi do wybierania folii, papieru i tkanin, przeznaczone do użytku w połączeniu z ploterami tnącymi Brother ScanNCut. Pincety wykonane z najwyższej klasy, chirurgicznej stali nierdzewnej zostały wyposażone w gumowe, antypoślizgowe wkładki oraz sprężyste ramiona, dzięki czemu umożliwiają precyzyjne chwytanie i przytrzymywanie nawet bardzo małych elementów. Rakle płaskie pozwalają na wygodne dociskanie folii lub materiałów do podłoża i szybkie pozbywanie się pęcherzyków powietrza. Są także niezastąpione podczas usuwania z maty pozostałości po cięciu. Z kolei rakle rolkowe o dużej przyczepności perfekcyjnie sprawdzają się w trakcie aplikacji folii winylowych oraz wykańczania powierzchni.

Materiały do ploterów Brother ScanNCut

Szukasz profesjonalnych materiałów do ploterów tnących Brother ScanNCut? U nas zamówisz je w szybki i wygodny sposób. Oprócz wymienionych wcześniej podkładów i mat standardowych o różnych wielkościach oferujemy także wielozadaniowe nakładki na matę z bardzo mocnym klejem (w jednym zestawie znajdują się 4 arkusze o wymiarach 30 x 30 cm), folie termiczne i folie samoprzylepne. Nakładki z bardzo mocnym klejem możesz wykorzystywać na kilka sposobów - np. w połączeniu z matą lub folią termiczną. Folie termiczne, spełniające funkcje kleju, za pomocą żelazka lub prasy termicznej można wgrzewać w materiał, który w efekcie znacznie łatwiej poddaje się cięciu i nie brudzi maty. Natomiast folie samoprzylepne (wielokrotnego użytku) są idealnymi narzędziami do dekorowania. Z ich pomocą łatwo i szybko stworzysz wymarzony szablon z dowolnego materiału.

Zestawy do wytłaczania i złocenia - szeroki wybór

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy również szeroki wybór akcesoriów do dżetów, naklejek i etykiet, stempli, wytłaczania, wybierania i złocenia. Oferowane dodatki pozwalają na realizowanie standardowych projektów oraz prac wymagających najwyższej jakości i precyzji. Szczególnie dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się zestawy do wytłaczania i złocenia kompatybilne z ploterami tnącymi Brother ScanNCut. W skład zestawu do embossingu wchodzą m.in.: klucz aktywacyjny do strony ScanNCutCanvas, uchwyt do narzędzi, narzędzia do wytłaczania i 50 wzorów. Z kolei w zestawie startowym do foilingu znajdziesz pisak z klejem do złocenia, folie do złocenia, narzędzia do dociskania, arkusz ochronny i kilka innych dodatków. Jeśli nie chcesz zamawiać gotowego zestawu, możesz stworzyć swój własny, zakupując samodzielnie niezbędne akcesoria.

Kolekcje wzorów koronkowych i motywów dla dzieci

W trakcie tworzenia artystycznych projektów z pewnością przydadzą Ci się gotowe wzory. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. ekskluzywne wzory koronkowe zaprojektowane przez cenionych artystów, wzory 3D przeznaczone do wykorzystania podczas pracy z papierem oraz modne wzory z serii Home-Deco. U nas zamówisz także urocze kolekcje wzorów z Myszką Miki, które można dowolnie powiększać i pomniejszać. Nie da się ukryć, że zestawy z wizerunkami bohaterów z filmów animowanych stworzonych w studiu Walta Disneya cieszą się największą popularnością wśród najmłodszych użytkowników. Jeśli Twoja pociecha jest uzdolniona artystycznie, prezent w postaci plotera tnącego Brother ScanNCut i kolekcji wzorów z Myszką Miki z pewnością wywoła ogromny uśmiech na jej twarzy. Taki podarunek pozwoli dziecku rozwijać umiejętności i wyobraźnię.