Filtrowanie

Filtrowanie

Pasuje do
Zastosuj filtry

Noże do Coverów i Coverloków

Cover i Coverlok to maszyny, na które decyduje się coraz więcej wymagających miłośników szycia, którzy chcą swoje umiejętności wynieść na wyższy poziom. Zakup dodatkowych maszyn to także świetny krok w kierunku zarobkowego szycia. Jeśli zatem zależy Ci na efektownym wykończeniu dzianin oraz trudnych elastycznych tkanin, to zakup tych maszyn z pewnością będzie dobrą decyzją. Jeśli planujesz szyć dużo i często, to koniecznie zaopatrz się w dodatkowe noże do coverów i coverloków. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystkie niezbędne części wymienne, które zapewnią Ci swobodę pracy, nawet w obliczu awarii. Postaw na płynność pracy i nieograniczone możliwości.

Nóż, czyli precyzja i komfort pracy

Nóż obcinający krawędzie obrzuconego materiału to jeden z niezbędnych elementów w coverloku, który zapewnia swobodę i precyzję pracy. Oczywiście jeśli zależy Ci na samodzielnym ucinaniu nadmiaru tkaniny czy dzianiny, to możesz wyłączyć nóż i zrobić to we własnym zakresie. Podobnie jak w przypadku owerloka, tak również tu masz możliwość nie tylko wymiany noży, ale również ich naostrzenia. Możesz do tego użyć nawet szlifierki kątowej lub oddać je do pobliskiego serwisu maszyn. W ten sposób możesz także naostrzyć nożyczki, którymi pracujesz na co dzień.

Jeśli nie masz doświadczenia z ostrzeniem, to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wymiana noży na nowe. W naszej ofercie znajdziesz zarówno noże górne, jak i dolne, które ostrze muszą mieć pod odpowiednim kątem. Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony, to niestety użycie noża może okazać się niemożliwe.

Pozostałe części zamienne do Coverów i Coverloków

Noże do Coverów i Coverloków to niejedyne części zamienne, jakie oferujemy. W naszym sklepie znajdziesz fabrycznie nowe i niezawodne elementy do najlepszych coverów i coverloków topowych marek – Brother, Elna, Janome, Juki czy Minerva. Dzięki nim Twoja ulubiona maszyna do wykańczania ubrań będzie służyć Ci przez długie lata. W ramach asortymentu znajdziesz chwytacze, silniki oraz płytki ściegowe kompatybilne z najczęściej wybieranymi modelami m.in. Janome 1000CPX, Elna 444, Janome 1200D czy Elna 745.

Asortyment naszego sklepu skierowany jest zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę z szyciem, jak i krawcowych, artystów i projektantów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Z tego też względu przy każdym produkcie (części zamiennej) umieściliśmy informację, z jakim modelem jest ona kompatybilna. Dzięki temu szybko i precyzyjnie odnajdziesz części bez względu na to, czy postawiłaś na coverlok, czy zestaw owerlok + cover. W razie pytań lub wątpliwości, zarówno dotyczących noży górnych i dolnych do Coverów i Coverloków, jak również innych części zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Kiedy warto wybrać coverlok, a kiedy postawić na owerlok + cover

Nie ma co ukrywać, oba rozwiązania cieszą się dużą popularnością. Cover to maszyna przeznaczona wyłącznie do ściegu drabinkowego. Warto ją zatem zamówić wówczas, gdy dysponujesz już owerlokiem. Coverlok to urządzenie wszechstronne. Skutecznie łączy ze sobą funkcjonalności owerloka i covera. Pozwala pracować wygodnie i zaoszczędzić dużo miejsca w pracowni. Dwie maszyny to niewątpliwie wygoda w sytuacji, gdy często musisz zmieniać właściwości owerlokowe i coverlokowe. Na maszynie typu Janome 1200D za każdym razem musisz zmienić ustawienia. Korzystając z dwóch osobnych maszyn, masz ten czas zaoszczędzony.

Covery i coverloki od Szyj.pl

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w sklepie internetowym Szyj.pl znalazł się asortyment, który sprosta nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Proponujemy wysokiej jakości covery i coverloki nawet z 5-letnią gwarancją. W zależności od wybranego wariantu dostępne są różne programy ściegowe 3-, 4-, 5- nitkowe oraz możliwość szycia nawet 3 igłami. Każdy profesjonalny coverlok wyposażony jest w regulowany docisk stopki, który znacznie ułatwia pracę, szczególnie z dzianinami. Znajdziesz także dobrej jakości covery o solidnej konstrukcji i doskonałej wytrzymałości. Jest to urządzenie idealnie nie tylko do domu, ale również do szkoły, czy na warsztaty. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu.