Filtrowanie

Filtrowanie

Producent
Pasuje do
Zastosuj filtry

Pedały i rozruszniki do owerloków

Owerloki to urządzenia niezastąpione i niezbędne, jeśli myślisz o profesjonalnej pracy chałupniczej lub zarobkowej. Jeśli zależy Ci na starannym i niczym nieograniczonym szyciu zarówno dzianin, jak i bardzo elastycznych tkanin, to koniecznie zaopatrz się w dobrej jakości owerlok. Zakup uzupełnij o zapasowy rozrusznik i noże. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój projekt zawsze będzie ukończony na czas. W razie pytań lub wątpliwości do Twojej dyspozycji pozostają nasi specjaliści. Z chęcią pomożemy Ci w ostatecznym wyborze.

Rozruszniki do owerloków domowych

Rozrusznik to element niezbędny w domowym owerloku. To przy jego pomocy maszyna wprowadzana jest w ruch i kontrolowana jest prędkość szycia. Warto zatem zadbać o to, aby był to element poprawnie działający. Mimo iż proponowane przez nas maszyny są wytrzymałe i mają solidne podzespoły oraz akcesoria, warto zainwestować w części zamienne. W naszym sklepie znajdziesz produkty pełnowartościowe, nowe i niezawodne. Wśród proponowanych pedałów do owerloków znajdziesz modele przeznaczone do owerloków Janome i Elna, czyli najpopularniejszych modeli na rynku.

Owerloki domowe od Szyj.pl

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz asortyment był bogaty i utrzymany na najwyższym poziomie, zachowując idealny balans pomiędzy jakością a ceną. Owerlok to urządzenie, które dzięki specjalnej budowie pozwala bezproblemowo radzić sobie z dzianinami i materiałami elastycznymi, z którymi często maszyny wieloczynnościowe nie radzą sobie bez dodatkowych akcesoriów. Bogaty asortyment to gwarancja, że każdy znajdzie model idealny dla siebie. Owerlok to inwestycja na długie lata, która rzecz jasna powinna się zwrócić. Stawiając na maszyny Elna, Brother, Juki czy Janome, masz 100-proc. pewność, że wykonasz każde zlecenie.

W naszej ofercie znajdziesz owerloki o rozmaitych właściwościach i różnorodnych parametrach. Są to modele, które dają wiele możliwości zarówno w rękach osób początkujących, jak i profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nowoczesne owerloki mają wiele funkcji i udogodnień takich jak: możliwość szycia nawet 4 nićmi, możliwość szycia nawet 2 igłami, regulacja transportu różnicowanego, regulacja docisku stopki czy regulacja naprężenia nici górnej. Wiele modeli wyposażonych została także w oświetlenie pola pracy pozwalajace na pracę nawet w godzinach nocnych.

Alternatywa dla owerloka

Alternatywą dla owerloka jest nowoczesna maszyna, jaką jest coverlok. Jest to urządzenie łączące w sobie owerlok i cover, który jest maszyną przeznaczoną jedynie do ściegów drabinkowych wykańczających odzież. Coverlok to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą pracować na najwyższym poziomie i zarabiać na projektowanej przez siebie odzieży. Dostępne w naszym sklepie coverloki są zróżnicowane cenowo, tak, aby każdy mógł wybrać model idealny dla siebie, także pod względem zaplanowanego budżetu. Wysokiej jakości urządzenia zazwyczaj objęte są aż 5-letnią gwarancją producenta. Jest to zapewnienie, że maszyna jest solidna i cieszyć będzie wyjątkowym wyglądem oraz funkcjonalnością przez lata. Coverloki podobnie jak inne maszyny mają pełen wachlarz funkcjonalności, które usprawniają codzienną pracę.

Wyposaż swoją pracownię z Szyj.pl

Szyj.pl to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, co jest Ci niezbędne do hobbystycznego szycia oraz rozpoczęcia działalności gospodarczej w zakresie projektowania, szycia i przerabiania odzieży. Oprócz owerloków, coverów i coverloków znajdziesz także maszyny wieloczynnościowe oraz plotery i prasy. Dodatkowo oferujemy hafciarki jedno- i wieloigłowe oraz zaawansowane technologicznie maszyno-hafciarki. W naszym asortymencie swoją wymarzoną maszynę znajdą także osoby szyjące na większą skalę. W ramach maszyn przemysłowych oferujemy stebnówki, owerloki, renderki i podszywarki. Duża część naszego asortymentu to akcesoria i elementy wyposażenia pracowni. Zachęcamy także do zapoznania się z dostępnymi na naszej stronie wykrojami na sukienki, płaszcze, bluzy, bluzki i spodnie.