Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 2
  • 899
Producent
Polecane
Typ produktu
Zastosuj filtry
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
TC100 MULTICOLOR
Cena: 2.99 
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
FISKARS 1070079
Cena: 89.00 
POLECAMY
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
FISKARS 1014579
Cena: 79.00 
POLECAMY
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
TITANIUM TiDuo850
Cena: 39.00 
MILLEMETRI 528
Cena: 89.00 
MILLEMETRI 227
Cena: 45.00 
FISKARS 1003874
Cena: 66.90 
FISKARS 1059562
Cena: 44.90 
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
TEXI CRAFT PURPLE 60X45
Cena: 149.00 
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
TEXI CRAFT BLACK 90X60
Cena: 199.00 
MILLEMETRI 545
Cena: 59.00 
MILLEMETRI 529
Cena: 99.00 
MILLEMETRI 5210
Cena: 119.00 
FISKARS 1005151
Cena: 129.00 
FISKARS 1005145
Cena: 169.00 
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
FISKARS 1000812
Cena: 69.00 

Akcesoria do cięcia i rysowania

Akcesoria do rysowania oraz narzędzia krawieckie do cięcia, które znajdziesz w tej części sklepu internetowego Szyj.pl, to oryginalne produkty renomowanych marek, takich jak Fiskars, Janome, Texi, Mundial, Sew Mate, X’sor czy Titanium. Zostały wykonane z najszlachetniejszych materiałów oraz zaprojektowane w taki sposób, aby pozwalały na zwiększenie wydajności codziennej pracy przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Jeśli chcesz jeszcze szybciej odnaleźć poszukiwane narzędzie, skorzystaj z popularnych grup produktowych lub filtrów widocznych po lewej stronie.

Profesjonalne akcesoria do rysowania i narzędzia do cięcia

Akcesoria do rysowania i narzędzia do cięcia z naszego asortymentu są przeznaczone do użytku w dużych, nowoczesnych zakładach szwalniczych oraz małych pracowniach krawieckich. Mogą korzystać z nich zarówno hobbyści, jak i profesjonaliści. Wśród oferowanych produktów znajdują się m.in. kredy krawieckie (długie, znikające, woskowe lub w aplikatorze), pisaki kulkowe do skór i futer, pisaki krawieckie samoznikające i dwustronne, a także odporne na korozję, ścieranie i działanie czynników chemicznych nożyce, nożyczki, noże i obcinaczki. Kredy krawieckie woskowe, czyli tzw. mydełka, sprawdzają się świetnie podczas wykonywania trwałych oznaczeń na tkaninach, dzianinach, skórze i skaju. Z kolei kredy krawieckie znikające są szczególnie polecane do rysowania na tkaninach, dzianinach oraz bardzo delikatnych materiałach.

Narzędzia krawieckie do cięcia Fiskars i Titanium

Narzędzia krawieckie do cięcia, które Ci proponujemy, to wysokiej klasy produkty pochodzące bezpośrednio od najlepszych marek. Nasi klienci chętnie sięgają po wszystkie dostępne modele. Na jakie jednak warto zwrócić szczególną uwagę? W trakcie codziennej pracy z pewnością przydadzą Ci się profesjonalne nożyce krawieckie Fiskars z ostrzami wykonanymi ze stali nierdzewnej. Dzięki ergonomicznym rączkom pewnie leżą w dłoni, pozwalając na precyzyjne i dokładne cięcie. Polecamy Ci także nożyczki 2 w 1 tej samej marki, przystosowane dla osób praworęcznych i leworęcznych. Możesz korzystać z nich jak z tradycyjnych nożyczek, jednak jeśli przesuniesz dźwignię, przekształcisz je w niezawodny rozpruwacz. Podczas przeglądania naszej oferty sprawdź koniecznie także nożyczki hafciarskie hobbystyczno-rzemieślnicze Titanium, których ostrza zostały utwardzone dodatkową warstwą tytanu.

Niezawodne noże krążkowe z tytanowym ostrzem

W Twojej pracowni krawieckiej nie może zabraknąć także prostych noży krążkowych z tytanowym ostrzem. Dzięki nim w płynny i niezwykle precyzyjny sposób przetniesz nawet wielowarstwowe materiały, takie jak tkaniny, dzianiny, skóry czy papier. Noże krążkowe marki Fiskars dostępne w naszym asortymencie zostały wyposażone w prostą, zaokrągloną na końcu rączkę, która ułatwia prowadzenie oraz specjalny guzik służący do blokowania i odblokowywania ostrza. Jeśli szukasz niezawodnego narzędzia do prac patchworkowych, papierowych oraz szwalniczych, sprawdź także przegubowy nóż krążkowy marki Fiskars z ergonomiczną rączką z powłoką Softgrip zwiększającą komfort użytkowania. Pamiętaj, że podczas korzystania z narzędzi do cięcia, należy zabezpieczyć powierzchnię roboczą przy użyciu maty podkładowej oraz przestrzegać zasad bezpieczeństwa.

Wysokiej jakości gilotyny i obcinaczki do nitek

Oprócz profesjonalnych nożyczek (krawieckich, hafciarskich, hobbystyczno-rzemieślniczych, uniwersalnych), noży (krążkowych - prostych i przegubowych, rękodzielniczych obrotowych), radełek, ostrzałek i gładzików, w naszym asortymencie znajdziesz także najwyższej jakości gilotyny z obrotowym ostrzem i linijką oraz lekkie i ostre obcinaczki do nitek. Gilotyny z wbudowaną, przezroczystą linijką pozwalają na jednoczesne mierzenie i cięcie materiałów, dlatego też doskonale sprawdzają się w trakcie tworzenia nawet najbardziej finezyjnych patchworków. Z kolei obcinaczki do nitek umożliwiają szybkie i dokładne przycinanie szwów oraz luźnych nitek bez ryzyka przecięcia tkaniny. Mogą korzystać z nich zarówno osoby praworęczne, jak i leworęczne. Obcinaczki Mundial i Fiskars dzięki matowym, antypoślizgowym i ergonomicznym uchwytom pewnie leżą w dłoni.

Linijki do patchworku i quiltingu

Wśród profesjonalnych akcesoriów oraz narzędzi przeznaczonych do rysowania i cięcia nie mogło zabraknąć także linijek do patchworku i quiltingu o różnych rozmiarach. Tego typu linijki są niezwykle pomocne podczas cięcia równych bloków i trójkątów oraz dodawania zapasów na szew. Można korzystać z nich również w trakcie tworzenia rysunków technicznych. Do wycinania trójkątów równobocznych polecamy w szczególności ekierki z podziałką calową, a do zaznaczania linii cięcia i sprawdzania kątów - linijki do cięcia po ukosie i okręgu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także pojedyncze i podwójne uchwyty do linijek, które ułatwiają wykrawanie elementów i zwiększają komfort w trakcie pracy. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze akcesoriów do rysowania i cięcia, skontaktuj się z nami.