Ostrzałka do nożyczek Fiskars

FISKARS 1020499
Cena: 69.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

OSTRZAŁKA DO NOŻYCZEK FISKARS

Każda osoba, mająca styczność z szyciem na maszynie i pracą z materiałami wie doskonale, jak bardzo ważnym narzędziem są dobre nożyczki krawieckie. To właśnie za ich pomocą można przyciąć w odpowiednim miejscu tkaninę, odciąć niepotrzebne nici lub dokonać innych, niezbędnych poprawek. Warto jednak pamiętać o tym, że – podobnie jak inne akcesoria krawieckie – także nożyce ulegają eksploatacji, a tym samym stają się tępe. Konieczne wówczas jest naostrzenie naszego sprzętu, by dalej spełniał pokładane w nim oczekiwania. W takiej sytuacji potrzebujemy ostrzałki do nożyczek.

Biała ostrzałka do nożyczek Fiskars

Dostępna w naszej ofercie ostrzałka do nożyczek wyprodukowana została przez renomowaną firmę Fiskars i dostępna jest w kolorze białym, z pomarańczowym wykończeniem. Tym, co cechuje ostrzałki do nożyczek tego producenta, są przede wszystkim nieduże wymiary, a co za tym idzie - lekkość. Dodatkową zaletą ostrzałki jest fakt, że nie wymaga ona energii elektrycznej, by spełniać swoje zadanie.

Ostrzałka do nożyc Fiskars - zastosowanie

Oferowana przez nas ostrzałka do nożyczek firmy Fiskars doskonale sprawdzi się nie tylko podczas ostrzenia standardowych nożyczek krawieckich. Urządzenie to nadaje się również do ostrzy typu RazorEdge, ponieważ dopasowuje się do właściwego kąta ostrza. Co więcej - ostrzałka Fiskars zaprojektowana została nie tylko z myślą o praworęcznych, ale także leworęcznych nożyczkach, dzięki czemu może stanowić uniwersalne wyposażenie każdego zakładu krawieckiego lub domowej pracowni.

Producent:
FISKARS
Typ produktu:
  • Ostrzałka do nożyczek