Nożyczki Fiskars RazorEdge (23 cm)

FISKARS 1070079
Cena: 89.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  14 godzin.

23 cm - praworęczne
+
Do schowka  Porównaj 

Nożyczki Fiskars RazorEdge (23 cm)

Odpowiednie akcesoria to podstawa pracy każdego zakładu krawieckiego. Znaczenie mają nie tylko jakość i możliwości maszyny do szycia, ale także pozostałych narzędzi, jakimi pracujemy każdego dnia. Jednymi z najważniejszych wyborów, jakich należy w tym względzie dokonać, jest decyzja o odpowiednich nożyczkach krawieckich. Wśród dostępnych na rynku produktów z tej kategorii, przede wszystkim uwagę zwracają na siebie nożyczki Fiskars RazorEdge. Czym wyróżnia się ten produkt na tle konkurencji?

Fiskars RazorEdge (23 cm) – cechy produktu

Te 23-centymetrowe nożyczki firmy Fiskars to akcesoria krawieckie, które docenią nie tylko hobbyści, szyjący w domowym zaciszu, ale także właściciele pracowni krawieckich czy też dużych zakładów szwalniczych. Dlaczego? Przede wszystkim jakość ostrzy docenisz już od pierwszego wykonanego cięcia - ostrza są znacznie ostre, niż w uniwersalnych nożyczkach. Cięcie jest znacznie bardziej płynne, jak i poradzisz sobie z grubszymi materiałami czy cięciem paru warstw na raz. Dodatkowo uchwyty nożyczek zostały pokryte specjalnym tworzywem SoftGrip®. Odpowiada ono za wygodne trzymanie nożyczek w dłoni – jest ergonomicznie dopasowane do kształtu dłoni, odpowiednie dla praworęcznych.

Te wyprodukowane przez firmę Fiskars nożyczki zostały wykonane z hartowanej, sześciokrotnie fasetowanej stali nierdzewnej. Dzięki temu wykazują niezwykłą wytrzymałość, która znacznie przekłada się na ich żywotność. Ostrza są wyraźnie grubsze i solidniejsze, niż w tańszych modelach nożyczek. Te nożyczki krawieckie wyposażone został ponadto w ostre czubki RazorEdge™, które zapewniają precyzyjne cięcia aż po sam koniec ostrza nożyc.

Nożyczki te przystosowane są do pracy dla osób praworęcznych. W zestawie znajdują się nie tylko nożyczki Fiskars RazorEdge (23 cm), ale również nasadka ochronna, której zadaniem jest zabezpieczenie ostrzy nożyczek. Dzięki temu nie tylko chronimy je przed stępieniem, ale także chronimy siebie przed przypadkowym skaleczeniem lub rozcięciem materiału, leżącego nieopodal nożyc.

Producent:
FISKARS
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 23,5 cm
Długość ostrza:
  • 10 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • dla praworęcznych
Waga nożyczek:
  • 130 g