Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 539
  • 2299
Producent (1)
Polecane
Dostępność
Rodzaj maszyny
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Gwarancja
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Zastosuj filtry
SINGER 4432 HEAVY DUTY
Cena: 1098.00 
SINGER 4411 HEAVY DUTY
Cena: 899.00 
SINGER 2250
Cena: 599.00 
 Maszyna do szycia Singer 4423 Heavy Duty, fig. 1
5%
Do schowka  Porównaj 
SINGER 4423 HEAVY DUTY
1099.00  Cena: 1049.00 
 Maszyna do szycia Singer HD 6605, fig. 1
8%
Do schowka  Porównaj 
SINGER HD 6605
1999.00  Cena: 1849.00 
SINGER HD 6805
Cena: 2299.00 
SINGER M1605
Cena: 539.00 
SINGER 8280
Cena: 559.00 

Domowe maszyny do szycia Singer

Nie ma chyba człowieka, który zapytany, jaki producent jako pierwszy stworzył urządzenia umożliwiające szycie w domu, nie odpowiedziałby: Singer. Maszyny do szycia sygnowane nazwiskiem Isaaca Merritta Singera stały się na tyle popularne, że nazwisko ich twórcy stało się w niektórych krajach synonimem maszyn do szycia. Pierwszą maszynę do szycia Singer zbudował w 1850 roku, a rok później opatentował udoskonaloną jej wersję. Dziś firma założona przez niego jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Przyjrzyjmy się bliżej, czym wyróżniają się współczesne maszyny do szycia Singer.

Mechaniczne maszyny do szycia Singer

Patrząc na produkowane przez firmę Singer maszyny do szycia, jakie ma w ofercie nasz sklep internetowy SZYJ.PL, z pewnością wzrok przyciąga mechaniczna maszyna Singer 8280 oraz jej przystępna cena. To podstawowa maszyna do szycia, ale wyposażona jest między innymi w umożliwiający szybką pracę chwytacz wahadłowy. Ten model maszyny Singer polecany jest przede wszystkim osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z krawiectwem i szukają produktu nie tylko solidne wykonanego, ale i wytrzymałego. Maszyna do szycia Singer 8280 wyróżnia się tymi cechami, a także dobrą jakością oraz dwuletnią gwarancją w systemie door-to-door. Urządzenie oferuje 7 programów ściegowych oraz funkcję półautomatycznego obszywania dziurek czy regulacji docisku stopki.

Domowe maszyny do szycia Singer Heavy Duty

Nasz sklep online ma w swojej ofercie także zbierające pozytywne opinie maszyny Singer z bestsellerowej serii Heavy Duty. Ponieważ coraz więcej osób szukało mocnej i funkcjonalnej maszyny do szycia Singer, producent ten wprowadził na rynek serię Heavy Duty, przeznaczoną zarówno do użytku domowego, jak i na warsztatach krawieckich lub w małym zakładzie. Maszyna Singer 4411, Singer 4423 lub Singer 4432, dostępne w naszej ofercie online, należą do urządzeń nie tylko mocnych i szybkich, ale zarazem bardzo prostych w obsłudze. Pozwalają na uzyskanie prędkości 1100 ściegów na minutę - co stanowi o około 15-20% lepszy wynik niż maszyny konkurencyjnych producentów w tej samej klasie.

Maszyny do szycia z tej serii wyróżniają się solidnie wykonanymi, metalowymi podzespołami i oferują - zgodnie z numeracją w swojej nazwie - 11, 23 lub 32 programy ściegowe. Ich atutem jest 7-stopniowy mechanizm transportu - dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest rozpoczęcie szycia od samego brzegu materiału, bez obaw o precyzję szycia. Standardowo w zestawie producent dołącza między innymi instrukcję obsługi w języku polskim, pokrowiec na maszynę, śrubokręt oraz pędzelek do czyszczenia, a także zestaw igieł i stopek. Wolne ramię maszyn z serii Heavy Duty pozwala na szycie na okrągło, co zwiększa zakres możliwości tych urządzeń. Doskonale nadadzą się one zarówno dla osób doświadczonych w krawiectwie, jak i nowych, dopiero zainteresowanych technikami szycia na maszynie.

Maszyny Singer – pewność, solidność, precyzja

Oferowane przez firmę Singer maszyny do szycia, jakie ma w swojej ofercie nasz sklep internetowy SZYJ.PL to sprzęt, który cechuje się solidnym wykonaniem, ale w zamian gwarantuje właściwe działanie oraz precyzję szycia. Stawiając na maszyny tego producenta, mamy pewność, że cena, którą przyjdzie nam zapłacić, jest adekwatna do możliwości, jakie stawiają przed nami te maszyny do szycia Singer. Mogą one posłużyć nie tylko do nauki prostych ściegów, ale także dla tych użytkowników, którzy chcą wydobyć z maszyny więcej drzemiących w niej możliwości.