Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 589
  • 2369
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Zastosuj filtry
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
SINGER 4432 HEAVY DUTY
Cena: 1129.00 
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
SINGER 4423 HEAVY DUTY
Cena: 1069.00 
SINGER HD 6605
Cena: 1799.00 
SINGER 2250
Cena: 619.00 
SINGER HD 6805
Cena: 2369.00 
SINGER 4411 HEAVY DUTY
Cena: 929.00 
SINGER M1605
Cena: 589.00 
SINGER 8280
Cena: 629.00 

Maszyny do szycia Singer

Singer to marka przodująca wśród producentów maszyn do szycia. Wybór urządzeń Singer w naszym sklepie jest naprawdę szeroki. Produkty, które proponujemy w niniejszej kategorii to maszyny do szycia najwyższej klasy – znajdą wśród nich coś dla siebie zarówno osoby, które parają się szyciem zawodowo, jak i te, które traktują to zajęcie jedynie jako hobby. Sprawdź naszą ofertę i odkryj oferowane w niej maszyny Singer.

Maszyny do szycia Singer z oferty SZYJ.PL – czym się charakteryzują?

Jak wielu miłośnikom maszyn do szycia wiadomo, to właśnie marka Singer była pionierem maszyn domowych. Nic zatem dziwnego, że produkowane przez tego producenta maszyny do szycia to urządzenia, które łączą w sobie zarówno wysoką jakość i estetyczny design, jak i zapewniają doskonałą precyzję podczas wykonywanej pracy.

Maszyny do szycia Singer, które mamy w swojej ofercie dzielą się na modele mechaniczne i komputerowe. W sprzętach tych użyto metalowych podzespołów, dzięki czemu są one niezwykle wytrzymałe. Wiele z produktów, które znajdziesz w tej kategorii to modele Heavy Duty, na które zdecydowanie warto postawić, jeśli zależy nam na dużej mocy sprzętu.

Maszyny Singer z naszego asortymentu to urządzenia bardzo szybkie – wiele z nich szyje nawet z prędkością 1000 wkłuć na minutę, choć znajdą się i te, które osiągają aż 1100. Dzięki oświetleniu LED i wygodnie rozmieszczonym pokrętłom są to urządzenia, które zapewniają wielki komfort użytkowania.

Singer maszyny do szycia o wielu przydatnych funkcjach

Maszyny Singer, które znajdziesz w naszym asortymencie to urządzenia, na które warto postawić. Są to urządzenia wyposażone w chwytacz wahadłowy bądź rotacyjny. Niemal wszystkie maszyny do szycia Singer z naszej oferty umożliwiają regulację szerokości oraz długości ściegów. Nawlekacz igły to przydatny element, który znajduje się w wielu urządzeniach Singer. Maszyny do szycia tego producenta, które oferujemy, umożliwiają także szycie wstecz czy szycie podwójną igłą. 

Topowe propozycje tego producenta wyposażono w ogromną liczbę programów ściegowych – w niektórych przypadkach może być ich nawet 300. 7-stopniowy mechanizm transportu, dzięki któremu precyzyjne szycie od samego brzegu materiału brzmi – to także jedna z funkcji, którą znajdziesz w wielu z proponowanych przez nas maszyn do szycia Singer. Maszyny do szycia tego producenta to propozycje wszechstronne, które dopasują się do potrzeb wielu użytkowników – znajdź wśród nich model idealny dla siebie.

Singer maszyny do szycia, które posłużą Ci w wielu sytuacjach

Maszyny do szycia Singer, które wykorzystasz zarówno w celach zawodowych, jak i hobbystycznie brzmi jak coś dla Ciebie? W naszym asortymencie znajdziesz maszyny Singer, które nadają się w obydwu tych przypadkach. Wiele z nich to produkty, które umożliwią Ci sprawną obróbkę materiałów tak grubych, jak jeans, skóra naturalna czy filc. Wyposażono je nie tylko w ściegi proste, kryte, owerlokowe bądź satynowe, lecz także ozdobne, dzięki którym przyozdobisz dowolny wybrany przez siebie kawałek materiału.

Jeśli szukasz maszyn do szycia, które nadają się do rozpoczęcia przygody z szyciem, czy tych, które zastosujesz w profesjonalnych pracowniach krawieckich, maszyny do szycia Singer z naszego asortymentu mogą być dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. 

Postaw na jakość – postaw na maszyny do szycia Singer z SZYJ.PL.

Ile kosztują maszyny do szycia Singer?

Maszyny do szycia Singer są dostępne w różnych przedziałach cenowych. Podstawowe modele mechaniczne, idealne do użytku prywatnego i do nauki szycia, kosztują mniej niż 1000 zł. Bez problemu znajdziesz produkty za 650-800 zł. Solidne, komputerowe maszyny do szycia Singer kosztują już od ok. 1000-1200 zł wzwyż. Ceny większości modeli komputerowych mieszczą się w przedziale 1600-2600 zł. Intuicyjne panele sterowania i mnogość automatycznych funkcji to cechy pozwalające wykorzystywać je w celach zarobkowych.

Które maszyny Singer są najpopularniejsze?

Za flagowe modele maszyn Singer najczęściej uważa się te z kolekcji Heavy Duty. Szczególnie chętnie wybierana jest maszyna Singer 4423 Heavy Duty. To model mechaniczny mający 23 ściegi, szyjący wstecz i wyposażony w szereg udogodnień. Jego największą zaletą jest niezwykła szybkość szycia. Dzięki temu tak dobrze sprawdza się w użytku prywatnym, jak i profesjonalnym. Inne popularne modele to 4411 i komputerowa HD 6805 Heavy Duty. Ta druga ma 300 ściegów i jest doskonała do zawodowego, artystycznego szycia. Więcej o polecanych modelach Singer dowiedz się z naszego bloga.

Kto produkuje maszyny do szycia Singer?

Marka Singer powstała w 1851 r.w Nowym Jorku. Została założona przez Isaaca Merritt Singera, który rok wcześniej skonstruował pierwszą domową maszynę do szycia. Od 1853 r. firma działała jako Singer Manufacturing Company. Już w połowie XIX w. Singer był największym na świecie producentem maszyn do szycia. W 1975 r. firma skonstruowała pierwszą maszynę komputerową. Od ponad półtora wieku marka stale się rozwija, poszerzając ofertę i udoskonalając produkty. W Polsce Singer pojawił się po 1918 r., a obecnie jego przedstawicielem w naszym kraju jest firma Arka AGD Sp. z o.o.