Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 629
  • 2369
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki (1)
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Zastosuj filtry
POLECAMY 3%
Do schowka  Porównaj 
SINGER 4432 HEAVY DUTY
1159.00  Cena: 1129.00 
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
SINGER 4423 HEAVY DUTY
Cena: 1069.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
SINGER HD 6605
Cena: 1799.00 
SINGER HD 6805
Cena: 2369.00 
SINGER 4411 HEAVY DUTY
Cena: 929.00 
SINGER 8280
Cena: 629.00 

Maszyny do szycia Singer z regulacją docisku stopki

Szukasz maszyny do szycia, która poradzi sobie z najbardziej skomplikowanymi zadaniami? Takiej, która będzie wyposażona w liczne przydatne funkcje i posłuży Ci przez długi czas? Z pomocą przyjdą Ci propozycje marki Singer, dostępne w sklepie SZYJ.PL! Maszyny do szycia Singer z regulacją docisku stopki to urządzenia wszechstronne i trwałe. Z pewnością znajdziesz wśród nich model, który w wysokim stopniu uprzyjemni wykonywaną pracę i skradnie Twoje serce.

Maszyny do szycia Singer z regulacją docisku stopki – dlaczego warto postawić właśnie na nie?

Maszyny Singer słyną ze swojej wysokiej klasy i trwałości. To dlatego wiele osób wyposażając się w pierwsze bądź kolejne urządzenie tego rodzaju, decyduje się właśnie na modele proponowane przez producenta Singer.

Maszyny do szycia Singer z regulacją docisku stopki, które znajdziesz w tej kategorii to urządzenia nad wyraz przydatne. Każdy, kto miał do czynienia z różnymi rodzajami materiałów, wie, jak wymagające mogą być niektóre z nich. Marszcząca się dzianina czy aplikacje, ślady ząbków transportera na ekoskórze bądź vinylu, trudność w wykonywaniu patchworków czy pikowaniu – wszystkie te problemy mogą odejść w niepamięć, jeśli tylko wyposażysz się w maszyny Singer z regulacją docisku stopki.

Jeśli zatem poszukujesz maszyny do szycia, która sprawi, że szycie stanie się dla Ciebie znacznie przyjemniejsze i łatwiejsze, wybierz jeden z modeli oferowanych w niniejszej kategorii.

Jak skonstruowano maszyny Singer z regulacją docisku stopki, które mamy w swojej ofercie?

Maszyny Singer, w których docisk stopki można regulować, podzielić można na maszyny mechaniczne lub komputerowe – coś dla siebie znajdą wśród nich zatem zarówno osoby, które preferują tradycyjne metody szycia, jak i ci, którzy lubią wykorzystywać do tego nowoczesne technologie. 

Wiele z nich to maszyny do szycia Singer ze znanej serii Heavy Duty, czyli modele wzmocnione, które podołają najbardziej wymagającym zadaniom. Te, które do serii Heavy Duty nie należą, również można określić jako bardzo wytrzymałe.

Wyposażono je w głównej mierze w chwytacz rotacyjny, lecz znajdą się wśród nich również propozycje o chwytaczu wahadłowym. Maszyny Singer z regulacją docisku stopki z naszej oferty to produkty o niemałej mocy, umożliwiające prędkość szycia do nawet 1000 wkłuć na minutę. Ich znaczącym elementem są diody LED, które znacznie ułatwiają wykonywanie pracy w sposób precyzyjny.

Docisk stopki regulować można za pomocą pokręteł umieszczonych w maszynie, najczęściej w lewym górnym rogu maszyny do szycia.

Maszyny do szycia Singer z regulacją docisku stopki – użyteczne funkcje

Maszyny Singer, które zgromadziliśmy w niniejszej kategorii to propozycje dla nawet najbardziej wymagających. Wyposażono je w liczne programy ściegowe, które umożliwiają wykonywanie różnorodnych prac – zależnie od wybranego modelu, ich liczba może wynosić nawet 300. Wiele z nich umożliwia obszywanie dziurki w sposób automatyczny, a także szycie podwójną igłą, co również stanowi ogromny atut. Regulacja szerokości bądź długości ściegów to kolejne z cech, które Cię interesują? W naszym asortymencie znajdziesz maszyny do szycia Singer z regulacją docisku stopki, które umożliwiają i to.

Postaw na maszyny solidne, precyzyjne i wszechstronne, czyli maszyny do szycia marki Singer oferowane w SZYJ.PL.